Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Zavrtávací hlavička se dá díky šroubovací spirále navrtat do jakékoliv gumové nástrahy. Gumové nástrahy jsou tak minimálně omezeny v pohybu. Při zdolávání ryb navíc často vypadne stinger z gumy a dále jí tak nepoškozuje.
Použitá zavrtávací spirála je o síle 0,9 mm, délce 3,5 cm a průměru 5 mm. Spirála umožňuje bezproblémové zavrtání do nástrahy a současně umožňuje tvarování pro nastavení nástrahy.
Baleno po 2 ks
Jig STRONG je série jigových hlav na mořský rybolov, které ocení především profesionálové, kteří cílí na trofejní ryby. Kombinace různých zátěží a extrémně silných japonských HÁČKŮ nabízí možnosti, kterých je na českém trhu mizivé množství. Na každé jigové hlavičce je vyražená gramáž, tak aby byl pořádek v krabičkách.
Skvělý nový přírůstek a tvar do naší řady mikrojigových hlav. - Nový, zjednodušený kulovitý tvar rozkládá váhu a snižuje odpor, čímž zajišťuje rychlejší pád při jigování a zlepšuje pohyb při přímém navíjení. - Vysoce kvalitní a velmi ostré háčky - K dispozici ve třech velikostech háčků: 4, 2 a 1 - Každá velikost háčku má pět možností zátěže jigové hlavičky: 2g, 3g, 4g a 5g. - Dodává se v balení po pěti jigových hlavičkách
Offsetový háček s extra širokým zaoblením pro snadný zásek. Ideální pro lov s červy a měkkými nástrahami. Háček je potažený nejnovějším černým niklem z dílny Mustad, který je čtyřikrát odolnější proti zrezivění, než tradiční černé poniklování. Chemicky ostřená ocel. Specifikace: • Očko – Ringed • Hrot – Needle Point / Opti-Angle • Povrchová úprava – Black Nickel • 4.3 Ultrapoint technology