Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Vyprodáno
Je bez pochyb, že všichni dravci v okolí budou slintat nad svůdně kroutivým pohybem této útlé nástrahy. Její akce je neuvěřitelně účinná při mnoha různých rychlostech. Je to menší bráška 22cm a 27cm verzí Shadteeze Slim, ale právě jeho menší rozměr mu dodává o něco větší možnosti využití. Hladoví predátoři ho jednoduše slupnou a zajistí vám tak více úlovků. S jigovou hlavičkou a stingerem vám tato malá nástraha zajistí velké věci.
Tyto nástrahy jsou úžasné při proti proudném rybaření, jen navíjejte o něco rychleji než je běžné. Také pracují dobře při rybaření po proudu. Držte nástrahu v místech, kde je hloubka o něco větší přesně tam, kde očekáváte větší exempláře ryb. Jsou skvělé jak pro jezera, tak pro nádrže. Pro chod Horneta je zásadní, abyste použili správné náčiní. Jemný a citlivý prut a nejlepší, respektive nejtenčí vlasec se kterým jen můžete úspěšně vláčet. To vám zaručí nejlepší chvíle, plné krásných zážitků!
S tímto woblerem se snadno hází jak s klasickým prutem, tak i s prutem na jerkování. S velikostí 10 cm to není žádný strašák a můžete tak lovit okouny, mořské pstruhy, štiky a další dravce. Je to perfektní, dlouhá nástraha se speciálním "S" pohybem. V teplé vodě zkuste rychlý pohyb nástrahy, ve studené vodě naopak pomalý. Když necháte nástrahu odpočívat, začne pomalu stoupat k hladině. Materiál: ABS plast Neobsahuje olovo Všechna uchycení propojena skrz tělo Japonské karbonem potažené háčky Velikost háčku: 2 Pracovní hloubka: 0-1 m (Low Floating)
Nástrahy Doiyo pocházejí ze země vycházejícího slunce, tedy zJaponska. Japonsko je ostrovní stát, není proto divu, že rybaření je vtomto státě hojně rozšířené. Léta praxe a předávání zkušeností zgenerace na generaci dala místním inženýrům voblasti lovu ryb značné zkušenosti, které využili při vývoji nástrah značky Doiyo. U výrobků této firmy je kladen důraz především na kvalitu a funkčnost. Při použití těchto nástrah je proto úspěch téměř zaručen. Všechny nástrahy jsou vyrobeny zextrémně trvanlivého ABS plastu a jsou doplněny chrastítky nebo speciálními kuličkami pro lepší upoutání pozornosti zvědavého dravce. Vlastnosti těchto nástrah jsou dokonale vyladěné a nesmí chybět ve výbavě žádného moderního vláčkaře.Nástraha určená pro lov vhloubce 0,2 – 0,9m. Doplněná o červené trojháčky vytváří dojem zraněné rybičky a společně se speciálními kuličkami, které jsou uvnitř nástrahy a při pohybu vydávají zvuk a tím dokonale lákají všechny dravce.Yaseta 88 Hiratai velikost hmotnost x 8,8 cm 11 g plovoucí 0,2 - 0,9m G GS GSN SH CRO CRG 3816880 3816881 3816882 3816883 3816884 3816885
Vynikající imitace malého pstruha založená na detailním 3D skenování skutečného živého jedince. Vyniká skvělými detaily a realistickým tvarem. Atraktivní ocas, který se ve vodě agresivně pohybuje, vytváří hlasité žbluňkavé zvuky a přitom ze sebou vytváří brázdu a bublinkovou stopu. Malý kovový nýt v ocasu zlepšuje dráždivý zvuk, který láká velké dravce. 3D skenované detaily Super hlasitý ocas Pevné ABS tělo Ultra ostré trojháčky