Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Špičkové Jigové hlavy Magnum od značky Musaga jsou odlity na japonských háčcích Sesame. Jigová hlava má drátek zabraňující posunu gumové nástrahy z jigové hlavy.
Offsetové háčky té nejvyšší kvality s mimořádně ostrým hrotem, který vydrží i v nejtěžších podmínkách. Drát háčku je velmi pevný a tyto háčky se rychle stanou neodmyslitelnou součástí vašeho přívlačového vybavení. Tvar háčku je předurčen pro použití primárně s nástrahami typu červ, jerk, či žížala. V nabídce celé spektrum velikostí pro použití v rozličných podmínkách.Balení 5ksVelikost #2
Ruční výroba a pečlivá kontrola každého kusu je samozřejmostí. Jigové hlavičky SHARP "TipUp" také vynikají velice dobrou ostrostí a pevností. Absence nálitku neničí nástrahu a zabraňuje tak jejímu poškození. Dále umožňuje použití i pro nástrahy s tenkým tělem. Jigové hlavičky SICKLE "StandUp" jsou v klasickém nebarveném provedení. Jigové hlavičky SICKLE "StandUp" byly vyvinuty předevších pro chytání dravců ve vázkách a na řekách. Tvar jigové hlavičky omezuje uváznutí mezi kameny, či jinými překážkami a také, že nástraha je ve vzpřímené pozici po položení na dno. VLASTNOSTI dokonale stojí na dně a imituje rybičku krmící se ze dna velmi ostré a pevné optimání poměr pevnosti a pružnosti optimálně navržený poměr délky a hmotnosti absence nálitku, který neničí nástrahu DOPORUČUJEME vhodné pro lov okounů, candátů, štik a pstruhů gumová nástraha sklouzává z háčku minimálě, když už ano, kapka vteřinového lepidla mezi hlavičku a nástrahu to vyřeší
Vyvažovací olůvka vysoké kvality a bezvadného zpracování. Baleno v praktickém obalu s dávkovačem. V nabídce různé velikosti a gramáže. Vyvažovací olůvka Delphin SOFT (žlutá krabička) | 70g -žluté balení 70g | 0.10-1.25g obsahuje následující gramáže: 0.10g, 0.25g, 0.50g, 0.75g, 1.00g a 1.25g -žluté balení 70g | 0.10-2.00g obsahuje následující gramáže: 0.10g, 0.25g, 0.50g, 1.00g, 1.50g a 2.00g -žluté balení 70g | 0.25-3.00g obsahuje následující gramáže: 0.25g, 0.50g, 1.00g, 1.50g, 2.00g a 3.00g
Speciální forma čeburašky určená do nepříznivého terénu, zejména pařezů a kamenů, kde snadněji projde než jiné tvary. Tato čeburaška se používá nejčastěji s offsetovými háčky. Červená barva funguje jako skvělý doplněk, který vydráždí i opatrné zkušené dravce.
JIG HARTON je naprosto precizně vyrobený jig osazený tím nejlepším japonským háčkem FUDO. Háček vyniká neskutečnou pevností a ostřím při zachování vynikajícího průměru drátu. S tímto háčkem proměníte více záběru a zároveň nehrozí, že háček na velké rybě tzv. narovnáte. V hlavičce jigu je napevno zalit fixační nerezový drát pro dokonalou fixaci nástrahy.