Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Špičkové Jigové hlavy Magnum od značky Musaga jsou odlity na japonských háčcích Sesame. Jigová hlava má drátek zabraňující posunu gumové nástrahy z jigové hlavy.
Jig STRONG je série jigových hlav na mořský rybolov, které ocení především profesionálové, kteří cílí na trofejní ryby. Kombinace různých zátěží a extrémně silných japonských HÁČKŮ nabízí možnosti, kterých je na českém trhu mizivé množství. Na každé jigové hlavičce je vyražená gramáž, tak aby byl pořádek v krabičkách.
JIG HARTON je naprosto precizně vyrobený jig osazený tím nejlepším japonským háčkem FUDO. Háček vyniká neskutečnou pevností a ostřím při zachování vynikajícího průměru drátu. S tímto háčkem proměníte více záběru a zároveň nehrozí, že háček na velké rybě tzv. narovnáte. V hlavičce jigu je napevno zalit fixační nerezový drát pro dokonalou fixaci nástrahy. Pokud chcete dravce překvapit s něčím novým a neokoukaným, tak se jigy HARTON vyrábí i v různých barevných variantách s očima.
Jedinečná vyměnitelná zátěž od značky Harton ve tvaru tablety. Zátěž je ze stran zploštělá a spodní hrana je zesílená. Speciální tvar udržuje správný chod nástrahy. Červená barva funguje jako skvělý doplněk, který vydráždí i opatrné zkušené dravce.
Jig STRONG je série jigových hlav na mořský rybolov, které ocení především profesionálové, kteří cílí na trofejní ryby. Kombinace různých zátěží a extrémně silných japonských HÁČKŮ nabízí možnosti, kterých je na českém trhu mizivé množství. Na každé jigové hlavičce je vyražená gramáž, tak aby byl pořádek v krabičkách.
Nové trojháčky Jaw Lok od Mustad se vyznačují plně kovaným designem hybridního tvaru pro maximalizaci úspěšnosti záseku. Tento speciální design uzamkne háček v tlamě ryby na místě a zajištujě sílu pro tyto těžké souboje i s největšími rybami. Nejlehčí háčky ve své třídě, nové trojháčky Mustad přesvědčí konzistentní a osvědčenou konstrukcí. Tyto precizně vyvážené trojháčky jsou konstruovány se třemi samostatnými háky pomocí nejnovější technologie samosvařování společnosti Mustad. Aby toho nebylo málo, tyto háčky jsou zdokonaleny technologií UltraPoint® pro extrémní ostrost a odolnost pro prodlouženou životnost háčku. Skvělý trojháček pro použití ve sladké i slané vodě. 4.3 Technologie UltraPoint® Optimální úhel hrotu 4X strong malý protihrot Kovaný
Háčky ideální pro použití ve spojení s čeburaškou. Právě toto spojení umožní ideální práci vaší nástrahy a zvyšuje tak atraktivitu pro dravce pod hladinou. Háčky jsou velmi vysoké kvality, s mimořádně ostrým hrotem. Drát háčku je velmi pevný a tyto háčky se rychle stanou neodmyslitelnou součástí vašeho přívlačového vybavení. V nabídce celé spektrum velikostí pro použití v rozličných podmínkách.