Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Tyto rychle působící nástrahy fungují i při krátkých, jednodenních vycházkách. Stejně tak je můžete požít v situacích, kdy ryby nejsou příliš aktivní. Složení mixu a vysoký podíl extrudovaných složek podporuje práci ve studené vodě. Kvalitní esence a výrazné barvy zajišťují vysokou atraktivitu i bez použití boosterů. Optimální konzistence a použití R-FACTORu umožňují snadné nastražení (propíchnutí) a zároveň velkou výdrž.
Anglická Jahoda
Aromaticky, barevně i chuťově výrazné boilies s přirozeně působícím jahodovým aroma. Přináší záběry velmi rychle a bez předchozího masivního vnadění. Lze jej použít celoročně. Vyvážený mix z extrudovaných složek a ptačích zobů zajišťuje dobrou práci i ve studené vodě.
RAPID NATURAL CONCEPT
Boilies Rapid Natural Concept je vyrobeno pomocí nové výrobní technologie a zařízení, které patří mezi absolutní špičku v Evropě. Umožňuje nám sériově vyrábět boilies se stejnými parametry, strukturou a fungováním, jaké získáte při domácí ruční výrobě. Nová produkce není omezena hrubostí komponent a dovoluje i přidání opravdového ovoce, jater a dalších čerstvých surovin. Samozřejmostí je používání čerstvých vajec ve všech vyráběných řadách boilies. Konzervace a stabilizace je postavena v maximální míře na přírodních látkách a nezpůsobuje změnu aroma ani chuti kuliček. Novou generaci rozeznáte nejen podle doplňkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podle zajímavého „naturálnějšího“ povrchu kuliček. Ty jsou nyní i těžší, hutnější a mají přesnější průměr i tvar. Přesně tak jako pečlivá domácí výroba. To znamená výrazně delší dolet a vyšší přesnost při vnadění kobrou. V neposlední řadě jistě zaznamenáte výrazně vyšší výdrž kuliček při nastražení, avšak při zachování potřebného fungování kuličky ve vodě.
- vhodné do deštivého počasí- složení 65% polyester, 35% bavlna s vodotěsným potahem, vodotěsné švy- podšívka 65% polyester 35% bavlna- 6 kapes, kapsička na nůž, neklouzavý elastický pas- zesílená kolena, zipy na kotnících- barva khaki
Rovex Magnite Pro je výplodem nové XRC-48 technologie. Díky tomuto novému zpracování karbonu lze dosáhnout extrémně lehkých prutů s výjimečnou odolností a silou. Pruty Rovex Magnite se řadí do nejvyšší kategorie díky použitým materiálům, zpracování a vlastnostem které pruty mají. Cenově se však drží o mnoho níže, než některé jiné značky u stejně kvalitních výrobků. Osazeny jsou originál FUJI sedlem navijáku, vysoce odolnými HD očky pro to nejtvrdší nasazení, tvrzenou EVA rukojetí a hliníkovou koncovkou pro možné použití bojového pásu. Tyto pruty se staly velmi oblíbené na australském trhu a jsou tamními podmínkami dokonale prověřené. Dokonale se proto hodí pro extrémní souboje s mořskými rybami. V našich podmínkách se výborně osvědčily pro lov sumců z lodi.Prut má tyto parametry:- Délka 210cm- Vrhací zátěž 12lb- Počet dílů 2- Počet oček 9- Přepravní délka 112cm- Karbonový blank XRC-48- Vysokozátěžová HD očka- Originál FUJI sedlo navijáku- Tvrzená EVA rukojeť
Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme. Složení: Mleté pečivo Mletá obilná zrna Drcená olejnatá semena Aromata Vysoký obsah proteinů Jemně drcená směs s příjemným medovým aroma, vhodná k lovu kaprovitých ryb.
Krmítkové směsi Stil řady PROFESSIONELL patří do vyšší třídy nabízených směsí a vyznačují se především vysokou jakostí použitých surovin a velmi dobrou zpracovatelností. Ať už lovíte na stojatých, mírně tekoucích, či velmi proudných vodách, v rámci této řady krmení si hravě vyberete. Tato krmítková směs je určena pro rybolov na řekách. Díky své hrubší struktuře se krmení delší dobu drží na požadovaném místě a nedochází taky rychle k jeho odplavování.
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Směs je vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma. Směs je ideální pro použití do krmítek, ale i do krmných raket společně s partiklem či peletami. Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Směs vždy vlhčíme raději méně a chvilku čekáme do vsáknutí. V závislosti na povaze směsi, směs pouze opatrně dovlhčujeme. Po vsáknutí a vzniku vhodné konzistence plníme do krmítek.