Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Vyprodáno
Boilies základní řady Easy Catch, které svojí účinností atakuje mnohem dražší výrobky.
Od začátku svého testování přinášelo překvapivé množství i velikost úlovků. Vyznačuje se spolehlivými a velmi stabilními výsledky v nejrůznějších podmínkách. Těch je dosaženo optimální kombinací atraktivity, vyváženosti mixu, postupné pomalé rozpustnosti a dobré stravitelnosti.
EASY CATCH
Tyto rychle působící nástrahy fungují i při krátkých, jednodenních vycházkách. Stejně tak je můžete požít v situacích, kdy ryby nejsou příliš aktivní. Složení mixu a vysoký podíl extrudovaných složek podporuje práci ve studené vodě. Kvalitní esence a výrazné barvy zajišťují vysokou atraktivitu i bez použití boosterů. Optimální konzistence a použití R-FACTORu umožňují snadné nastražení (propíchnutí) a zároveň velkou výdrž.
RAPID NATURAL CONCEPT
Boilies Rapid Natural Concept je vyrobeno pomocí nové výrobní technologie a zařízení, které patří mezi absolutní špičku v Evropě. Umožňuje nám sériově vyrábět boilies se stejnými parametry, strukturou a fungováním, jaké získáte při domácí ruční výrobě. Nová produkce není omezena hrubostí komponent a dovoluje i přidání opravdového ovoce, jater a dalších čerstvých surovin. Samozřejmostí je používání čerstvých vajec ve všech vyráběných řadách boilies. Konzervace a stabilizace je postavena v maximální míře na přírodních látkách a nezpůsobuje změnu aroma ani chuti kuliček. Novou generaci rozeznáte nejen podle doplňkového loga Natural Concept na sáčku, ale i podle zajímavého „naturálnějšího“ povrchu kuliček. Ty jsou nyní i těžší, hutnější a mají přesnější průměr i tvar. Přesně tak jako pečlivá domácí výroba. To znamená výrazně delší dolet a vyšší přesnost při vnadění kobrou. V neposlední řadě jistě zaznamenáte výrazně vyšší výdrž kuliček při nastražení, avšak při zachování potřebného fungování kuličky ve vodě.
Silně nadipované a atraktivní boilies pro okamžité použití. Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků a nově do nabídky zařazujeme dipované boilies. Sebrali jsme naše osvědčené druhy boilies, ke každému vyvinuli patřiční dip, a tak vznikla ideální volba pro ty rybáře, kteří chodí k vodě na krátké vycházky a chtějí velice atraktivní nástrahu aby docílili rychlého záběru. nabízíme v 7 příchutích balení obsahuje mix boilies o průměru 18 a 20mm.
Nová řada s názvem ManiaQ s příchutí Slaneček. Slaneček je extra atraktivní boilie s nejsilnější a zároveň nejpřirozenější chutí, jaké jsme kdy vyrobili. Při jeho vývoji byl kladen důraz na odlišnost, silnou přirozenou chuť přírodní potravy a okamžitou účinnost při zachování vysoké pevnosti boilie. Obsahuje maximum přírodních složek, z nichž mnohé pravděpodobně nikdy nebyly při výrobě boilie použity. Je v něm čisté rybí maso ze slanečků a ančoviček, enzymatické rozpustné rybí moučky, krill, mořské řasy, chilli koření, Robin Red, GLM extrakt, játrové extrakty, Belachan a mnoho dalších. Neobsahuje ani gram objemových přísad. Také tekuté složky jsou zcela nabušené těmi nejlepšími produkty, jako je například Slaný rybí protein L030, Slanečkový olej nebo koncentrované rybí výtažky z masa slanečků a ančoviček. Mnohé z těchto produktů nenabízíme k prodeji a máme pouze pro toto boilie, aby bylo a zůstalo tak jedinečné. Přestože je Slaneček pevný podobně jako Fanatica nebo Gangster, díky signálům přírodní potravy funguje téměř okamžitě, jakmile jej vhodíte do vody (nemusíte tedy čekat, až si na něj ryby zvyknou). Při testování jsme na něj měli záběry i po pár minutách od nahození a často se jednalo o obří kapry. Mnozí z nás si hned při prvním chytání se Slanečkem udělali nové osobní rekordy, já ten svůj překonal o více než 6 kg na úctyhodných 31+kg ze svazové vody. Často jsme ale měli i velký počet záběrů od středně velkých kaprů. Výborně se nám osvědčil na závodech IBCC na Balatonu i S2Hell na Pálavě. Slaneček se osvědčil i na Labi (opět osobní rekord 25+kg) a dalších typech vod. Je tedy použitelný prakticky všude a po celý rok včetně velmi chladných období. Funguje i s minimem krmení, ale čím více a déle s ním vnadíte, tím je lepší. Pokud hledáte pevné, ale přitom záběrové a atraktivní boilie, tak jste právě našli svoji novou hvězdu. Složení – rybí a enzymatické rybí moučky 36%, sypké extrakty 4,5%, atraktory 26,5%, ptačí zoby 18%, mléčné a vaječné proteiny 15%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, tekuté rybí extrakty, maso z ryb, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Nová generace boostrů. Ideální produkt k zalévání pelet, partiklu, boilie, rozmíchávání method mixů, na krátké vycházky či rybářské závody. Přelijte svou návnadu tímto boostrem, zabráníte příjmu nežádoucího pachu bahna a zvýšíte atraktivitu své návnady.
Spiceman Chilli Squid v sobě ukrývá neodolatelnou atraktivitu pikantně kořeněné směsi Spiceman doplněné o olihňovou moučku a neskutečnou sílu originální britské esence Squid Octopus, nejlepší olihňové esence, která kdy spatřila světlo světa. Tímto spojením vzniklo boilie, které je velmi chytlavé, dráždivé a záběrové, zároveň ale přitahuje ty největší ryby. Už během zkoušení v úzkém kruhu spolupracovníků na něj bylo uloveno mnoho osobních rekordů včetně dvou ryb 32 a 33 kg z českých svazových vod. Zkoušeli jsme ho nasazovat proti jiným a často to bylo právě toto boilie, které v danou chvíli přinášelo ty největší ryby. Další velkou výhodou, kterou jsme zjistili při testování je, že funguje prakticky celoročně. Bylo skvělé zjara, během tření, v létě, na podzim a také koncem roku v již velmi chladné vodě. Určitě v tom krom jiného mají prsty silné chilli výtažky a papričky, které jsme použili jak v sypké, tak i tekuté formě. Navíc jsme přidali i jeden chuťový stimulátor, který jsme dosud v žádném jiném boilie nepoužívali. Do ruky tak dostáváte velmi atraktivní dráždivé boilie, které dokáže zcela zmást hlavu i těm největším kaprům, jací se kde nacházejí. Složení: Rybí, olihňové a enzymatické rybí moučky 30%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 15%, objemové přísady 27%, atraktory 13%, extrakty 3%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, chuťové stimulátory, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Rybtrudy jsou měkčenné nástrahy pro sportovní rybolov - vyrobeno z rýžové, hrachové a kukuřičné tepelně zpracované mouky, aromat, cukru, tuku a smáčedla. Hmotnost 25 g
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.