Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme.
Složení:
Světlá krmítková směs s příchutí vanilka, která je uzpůsobena především k lovu kaprů. Má pronikavé aroma, a pokud ryby na dané lokalitě reagují na sladká krmení, lze s ní dosahovat mimořádných úspěchů.
Tento produkt je zajímavý především díky svému složení. Mezi nejdůležitější složky patří lisované semena do vloček, které ryby milují. Další důležitou surovinou jsou halibut peletky a několik dalších tepelně upravených surovin. Method mix CS je vhodné si předmíchávat s vodou případně s dalšími atraktory, alespoň hodinu předem, protože do sebe absorbuje velké množství tekutin. Těsně před použitím je třeba mix ještě jednou dovlhčit. Balení 1,5kg Príchuť skopex-vanilka
Slouží k rychlému a intenzivnímu zatraktivnění nejen method feederových báboviček, přímo na montáži. Vzhledem k masivní atraktivitě, stačí aplikovat jen malé množství, asi 1-4 cm housenku. MF Gel lze aplikovat jak přímo na povrch bábovičky, tak do mezivrstvy při pěchování ve dvou vrstvách. MF Gel je velmi lepivý a tedy dobře přilne k většině povrchů. Jeho rozpustnost je přímo úměrná teplotě vody. V letním období lze počítat s rozpustností 10-60 minut.
Spiceman Chilli Squid v sobě ukrývá neodolatelnou atraktivitu pikantně kořeněné směsi Spiceman doplněné o olihňovou moučku a neskutečnou sílu originální britské esence Squid Octopus, nejlepší olihňové esence, která kdy spatřila světlo světa. Tímto spojením vzniklo boilie, které je velmi chytlavé, dráždivé a záběrové, zároveň ale přitahuje ty největší ryby. Už během zkoušení v úzkém kruhu spolupracovníků na něj bylo uloveno mnoho osobních rekordů včetně dvou ryb 32 a 33 kg z českých svazových vod. Zkoušeli jsme ho nasazovat proti jiným a často to bylo právě toto boilie, které v danou chvíli přinášelo ty největší ryby. Další velkou výhodou, kterou jsme zjistili při testování je, že funguje prakticky celoročně. Bylo skvělé zjara, během tření, v létě, na podzim a také koncem roku v již velmi chladné vodě. Určitě v tom krom jiného mají prsty silné chilli výtažky a papričky, které jsme použili jak v sypké, tak i tekuté formě. Navíc jsme přidali i jeden chuťový stimulátor, který jsme dosud v žádném jiném boilie nepoužívali. Do ruky tak dostáváte velmi atraktivní dráždivé boilie, které dokáže zcela zmást hlavu i těm největším kaprům, jací se kde nacházejí. Složení: Rybí, olihňové a enzymatické rybí moučky 30%, ptačí zoby 12%, mléčné a vaječné proteiny 15%, objemové přísady 27%, atraktory 13%, extrakty 3%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, chuťové stimulátory, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.
Rybtrudy jsou měkčenné nástrahy pro sportovní rybolov - vyrobeno z rýžové, hrachové a kukuřičné tepelně zpracované mouky, aromat, cukru, tuku a smáčedla. Hmotnost 25 g
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Směs je vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma. Směs je ideální pro použití do krmítek, ale i do krmných raket společně s partiklem či peletami. Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Směs vždy vlhčíme raději méně a chvilku čekáme do vsáknutí. V závislosti na povaze směsi, směs pouze opatrně dovlhčujeme. Po vsáknutí a vzniku vhodné konzistence plníme do krmítek.