Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
3-5 dní
Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme. Složení: Mleté pečivo Mletá obilná zrna Drcená olejnatá semena Aromata Vysoký obsah proteinů Světlá krmítková směs s příchutí vanilka, která je uzpůsobena především k lovu kaprů. Má pronikavé aroma, a pokud ryby na dané lokalitě reagují na sladká krmení, lze s ní dosahovat mimořádných úspěchů.
Toto krmítko je vhodné pro aplikaci prakticky všech návnad. Je vhodné především pro různé druhy zrn, semínek a kusových návnad, např. kukuřice, pšenice, cizrna, hrách, kroupy, lněné a konopné semínko, boilí, kolínka, kousky brambor, žížaly, patentky, nitěnky atd. Všechny tyto návnady je možno kombinovat s různými druhy suchých směsí.Použití krmítka je jednoduché. Po stlačení pístu do spodní polohy vložíme do drážky pojistku, krmítko naplníme návnadou, uzavřeme víčkem a nahodíme. Pojistka působením vody praskne a píst vychrlí návnadu do prostoru lovného místa. Jako pojistku lze použít některé druhy psích a kočičích sucharů. Doba, za kterou pojistka působením vody uvolní píst, závisí na použitém druhu pojistky. Na uvedených příkladech pojistek se tato doba pohybuje mezi 3-5 min. Moment uvolnění pístu lze zpozorovat na číhátku. Montáž krmítka je možná jak koncová, tak i průběžná.
Víceúčelová krabička Jarvis Walker je určena pro přechovávání nástrah. Dobře poslouží k přepravě nástražních rybiček, boilies a zrovna tak i třeba červů. Je vyrobena z kvalitního plastu, který odolává vnějším vlivům, je UV stabilní a zaručuje tak dlouhou životnost výrobku. Součástí je i nastavitelný popruh pro snadné nošení.
Krmítkové směsi Stil řady PROFESSIONELL patří do vyšší třídy nabízených směsí a vyznačují se především vysokou jakostí použitých surovin a velmi dobrou zpracovatelností. Ať už lovíte na stojatých, mírně tekoucích, či velmi proudných vodách, v rámci této řady krmení si hravě vyberete. Tato krmítková směs je určena pro rybolov na řekách. Díky své hrubší struktuře se krmení delší dobu drží na požadovaném místě a nedochází taky rychle k jeho odplavování.