Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Oproti klasickým peletám mají o 40% delší dobu rozpadu a jsou tak ideální nástrahou pod háček. Jsou perfektní i společně s potápivým či plovoucím boilies.
Nabízíme v průměru 10 a 18 mm a mnoha příchutích.
Vázané plovoucí rozpustné pelety opatřené šňůrkou pro snadné nastražení. Hmotnost 45 g
Boilies HARTON s rychlým účinkem v kilovém balení za více než příznivou cenu. Nejpoužívanější průměry 16 a 20mm, které jsou výborné na zakrmení, ale i pod háček. Základním atributem je jednoduchá stravitelnost, která donutí ryby se na místo vracet a zároveň nedochází k jejich přesycení. Lze tedy použít pro delší krmné výpravy, stejně jako na rychlé chytání. Jednoduchá receptura s osvědčenými atraktanty dělá z tohoto boilie nástrahu, která nemůže zklamat. Příchuť Maďarská kukuřice Průměr 20mm Balení 1kg
Zakrmovací boilies 20mm vysoce atraktivní složení ideální pro zakrmování a vnadění ryb dlouho udrží ryby v lovném místě Obsahuje např.: krmnou pšenici, krmnou kukuřici, pšeničné otruby, sojový extr.šrot, řepkový extr. šrot, rostlinný olej - sojový, krmný vápenec, hrubý protein,monokalciumfosfát, chuťové stimulátory a dalšíatraktivní složky, drcené skořápky, neobsahuje mouku. Vzhledem ke složení našeho zakrmovacího boilies vždy vaše nástraha vynikne a kapr si ji všimne. Naše zakrmovací boilies je čistě přírodní a nemá žádné umělé aroma. URČENO POUZE JAKO VNADÍCÍ / ZAKRMOVACÍ BOILIES Doba začátku rozpadu 1-4 hodiny dle teploty vody Doba trvanlivosti je 12 měsíců od data výroby DOPORUČUJEME SOUČASNĚ ZAKOUPIT NAŠÍ ZÁLIVKU PRO ZATRAKTIVNĚNÍ BOILIES
Finální zatraktivnění nástrahy je často klíčem k maximálnímu úspěchu. Obalovací těsto s vysokou atraktivitou díky perfektní rozpustnosti a uvolňování atraktorů učiní Vaši nástrahu na několik hodin pro kapry nepřehlédnutelnou. Naše boilie pasty oceníte zejména při krátkodobých vycházkách, při závodění nebo při lovu ve studené vodě a zejména na bahnitém dně. Skvělá konzistence, ideální doba rozpustnosti, dlouhá životnost! Tip: Při lovu v chladném počasí pastu rozpracujte v dlaních – následně získá lepší konzistenci..
Halibutky v dipu jsou skvělá nástraha pro závodní chytání, krátkodobý lov, feeder a také tam, kde se hojně vnadí peletami nebo kde fungují masové příchutě. Můžete volit buď černé Premium, červené Red fish nebo Česnek, v níž jsou kombinované oba dva druhy pelet. Dip obsahuje prvotřídní tekuté potravy, rybí oleje a esenciální oleje Doporučujeme též kombinovat s našimi Fluo pop-up, kdy nad peletu dáte 1/2 plovoucího boilie odpovídajícího průměru. Tomuto nastražení kapr jen stěží odolá.