Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Booster oceníte během krátkodobého rybaření nebo vždy, když potřebujete návnadu co nejvíc zatraktivnit.
Je vyroben z vybraných tekutých potrav, olejů a dalších nepostradatelných aditiv a dochucen naší esencí.
Všechny naše boostery fungují při jakékoliv teplotě vody. Díky složení se perfektně uvolňují do celého okolí návnady a do vodního sloupce.
Pro boosterování boilies, pelet nebo method mixu doporučujeme použít zhruba 20–30 ml boosteru na 1 kg návnady.
Přírodní játra jsou horkou novinkou, která při testování v sezóně 2013 přinášela jedno překvapení za druhým. Základ tvoří čistě přírodní enzymaticky upravený jaterní derivát, který není nijak agresivního vzezření, avšak jeho účinnost je opravdu fantastická. Balení 200g Průměr 16mm Příchuť přírodní játra
Nové boilies Strawberry od firmy Karel Nikl. Boilies je navrženo tak, aby se rychleji rozpouštělo a tím se do vody postupně uvolňovaly moučky a esence. Tím pádem se pro kapry stává ještě více přitažlivější a rychleji dohledatelným. Po vhození do vody, se začne odlupovat vnější vrstva, která uvolňuje do okolí lákavé atraktory a drobná sousta, ale střed kuličky zůstává stále tvrdý. To znamená, že vaše nástraha bude „čekat“ na větší kapry v době, kdy se loviště uklidní po odplutí menší kapříků a bílé ryby. Rozpustnost kuliček je zhruba od 4 do 24 h dle teploty vody a záleží také na aktivitě bílé ryby. Boilies je vhodné pro celoroční rybolov, je určené hlavně pro aktivní rybařinu, krátké vycházky, či závodní rybaření.
LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl. Své uplatnění najde při feederu, ale i kaprařině. Kromě nástrah pod háčkem je vhodný i pro zatraktivnění vnadících směsí. D SNAX LiquiX nerozpouští PVA produkty, a tak s ním můžete směle dipovat i naplněné PVA punčochy či obsah v PVA sáčcích. Po dopadu do vody vytváří v okolí nástrahy či návnady silný vizuální i potravinový signál - takzvaný dýmový efekt. To dokáže vyprovokovat k záběru i opatrné či méně aktivní ryby. LiquiX se stane vaší tajnou zbraní i ve studené vodě či na rybářském závodě. Posuňte tak díky tomuto fluo dipu své nástrahy na novou úroveň a nachytejte více úlovků než všichni ostatní. LiquiX je vyráběn ve dvou atraktivních barvách (červená a zelená) a v různých příchutích, které navazují na sérii nástrah D SNAX a BreaX. Tip pro vás: Za účelem zachování atraktivity dipu dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené. Příchuť: Česnek-Butyric V momentech, kdy vše ostatní selhává, je tu právě Česnek-Butyric. Pozor! Je to opravdu síla! Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.
Vázané plovoucí rozpustné pelety opatřené šňůrkou pro snadné nastražení. Hmotnost 45 g
Nyní se Vaše návnada proměnila v maximálně atraktivní a efektivní. Pro situace, kdy potřebujete opravdu maximálně neodolatelnou návnadu jsme celou sezonu 2009 vyvíjeli nový booster – maximálně atraktivní roztok, kterým dokonale zatraktivníte Vaši návnadu – ať už boilie, pelety, method mixy nebo partikly. Tato směs několika tekutých aditiv dokáže rozhýbat i ty nejletargičtější kapry! Vezměte Vaši návnadu a zalijte boosterem, důkladně promíchejte a nechte nasáknout.
Naše klasické Attract Hookers v kulatém provedení. Skvělá nástraha, která pomáhá docílit záběru v co nejkratším čase. Je perfektní pro krátkodobé a závodní chytání. Rozpustné boilies obsahují vysokou dávku atraktorů a základní mix je upraven tak, aby se rychleji rozpouštěl a nástraha tak uvolňovala do svého okolí atraktory co nejrychleji. Nabízíme ve 14 a 18 mm. Na základě poptávky spousty rybářů jsme původní váleček (Attract Hookers) předělali na kuličku a vzniklo tak toto rozpustné boilies.