Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Nové speciální sumcové boilie. O mnohém napovídá už jeho rozměr 50 x 35 mm, který jej předurčuje pro lov gigantů!!! Ale také složení, v němž převládají silné masově/rybí přísady, bylo cíleně směřováno k lovu sumců. Boilie je velmi pevné, nastražené vydrží i déle než dva dny. Díky tomu a jeho velikosti si vychutnáte lov bez obav, že by ho uchvátila nějaká čudla. V pohodě odolá před útoky nenasytných tloušťů, sumečků či cejnů. A pokud už Vám na něj zabere 15 kg kapr, asi se na nás nebudete tolik zlobit.
vařená kukuřice, 1kg, vakuovaná
Rybtrudy jsou měkčenné nástrahy pro sportovní rybolov - vyrobeno z rýžové, hrachové a kukuřičné tepelně zpracované mouky, aromat, cukru, tuku a smáčedla. Hmotnost 25 g
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Směs je vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma. Směs je ideální pro použití do krmítek, ale i do krmných raket společně s partiklem či peletami. Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Směs vždy vlhčíme raději méně a chvilku čekáme do vsáknutí. V závislosti na povaze směsi, směs pouze opatrně dovlhčujeme. Po vsáknutí a vzniku vhodné konzistence plníme do krmítek.