Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme.
Složení:
Jemně drcená směs s příjemným medovým aroma, vhodná k lovu kaprovitých ryb.
LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl. Své uplatnění najde při feederu, ale i kaprařině. Kromě nástrah pod háčkem je vhodný i pro zatraktivnění vnadících směsí. D SNAX LiquiX nerozpouští PVA produkty, a tak s ním můžete směle dipovat i naplněné PVA punčochy či obsah v PVA sáčcích. Po dopadu do vody vytváří v okolí nástrahy či návnady silný vizuální i potravinový signál - takzvaný dýmový efekt. To dokáže vyprovokovat k záběru i opatrné či méně aktivní ryby. LiquiX se stane vaší tajnou zbraní i ve studené vodě či na rybářském závodě. Posuňte tak díky tomuto fluo dipu své nástrahy na novou úroveň a nachytejte více úlovků než všichni ostatní. LiquiX je vyráběn ve dvou atraktivních barvách (červená a zelená) a v různých příchutích, které navazují na sérii nástrah D SNAX a BreaX. Tip pro vás: Za účelem zachování atraktivity dipu dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené. Příchuť: Česnek-Butyric V momentech, kdy vše ostatní selhává, je tu právě Česnek-Butyric. Pozor! Je to opravdu síla! Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.
Nová generace boostrů. Ideální produkt k zalévání pelet, partiklu, boilie, rozmíchávání method mixů, na krátké vycházky či rybářské závody. Přelijte svou návnadu tímto boostrem, zabráníte příjmu nežádoucího pachu bahna a zvýšíte atraktivitu své návnady.
Primárně sestaven k účelu masivního a efektivního zakrmovaní. Tento typ boilies je tvořen převážně ze surovin rostlinného původu, jemné až středně hrubé zrnitosti. Hlavním rysem Expresoru je schopnost se velice spontánně rozpouštět a uvolňovat tak do okolí velmi intenzivně potravní signály. Mezi charakteristické znaky patří schopnost Expresoru rychle zaujmou přítomné ryby a vyburcovat je k přijímání potravy. Vzhledem k fyzikálním vlastnostem tohoto produktu, je nutné počítat se sníženou soudržností. Expresor jako ná-straha bude přinášet překvapivě mnoho záběrů v krátkém čase. Je však třeba počítat s nutností časté výměny nastraženého boilies. Odměnou však určitě bude skvělá rybařina. Jedná se o příchuť, která má niance masově kořeněné, které jsou v konečném vnímání přesyceny těžce sladkou vůní. Balení: 800 g Průměr: 20 mm Příchuť: Krvavá perla
Boilies HARTON s rychlým účinkem v kilovém balení za více než příznivou cenu. Nejpoužívanější průměry 16 a 20mm, které jsou výborné na zakrmení, ale i pod háček. Základním atributem je jednoduchá stravitelnost, která donutí ryby se na místo vracet a zároveň nedochází k jejich přesycení. Lze tedy použít pro delší krmné výpravy, stejně jako na rychlé chytání. Jednoduchá receptura s osvědčenými atraktanty dělá z tohoto boilie nástrahu, která nemůže zklamat. Příchuť Játra + krill Průměr 20mm Balení 1kg
Úplně nová řada boilies Rapid. Tyto rychle působící nástrahy fungují i při krátkých, jednodenních vycházkách. Stejně tak je můžete požít v situacích, kdy ryby nejsou příliš aktivní. Složení mixu a vysoký podíl extrudovaných složek podporuje práci ve studené vodě. Kvalitní esence a výrazné barvy zajišťují vysokou atraktivitu i bez použití boosterů. Optimální konzistence a použití R-FACTORu umožňují snadné nastražení (propíchnutí) a zároveň velkou výdrž.