Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Samostatný signalizátor Harton Omega, který lze dopárovat k příposlechu Harton Omega, nebo k již zakoupené sadě hlásičů omega.
Dostupnost
Skladem
Parametry:
Klasický old school vzhled, vstřikované neprůhledné barevné těleso s dvěma průhlednými izotopovými okny a černý kuličkový řetízek o délce 15 cm. Jedinečná odsazená čepička je odnímatelná, umožňuje vkládání izotopů a taky umožňuje perfektní zarovnání celé konstrukce a izotopových zdířek Kuličkový klip, který nepoškozuje vlasec Váha: 10 g Navrženo pro práci s Izotopy Black Label Micro K dispozici v červené, oranžové, zelené, modré, purpurové, bílé a černé barvě
Delphin CODER je sada elektronických signalizátorů s příposlechem, u které se setkal ideální poměr příznivé ceny s výkonem. Jejími přednostmi jsou zejména spolehlivost a 100% funkčnost, kterou se může bez problémů rovnat i s dražšími sadami. Signál mezi signalizátory a příposlechem se dokáže v ideálních podmínkách přenést na vzdálenost až 140m. Celá sada je dodávána v tvrdém plastovém kufříku, který se stará o bezpečnost při transportu.Signalizátor je napájen 1x12V baterií typu LR23A, která disponuje dostatečně dlouhou výdrží. V případě slabé baterie vás signalizátor upozorní krátkým pípnutím. Pomocí spínače "V" je možné vybrat jednu z 5 úrovní hlasitosti, včetně tichého módu. Také si lze navolit požadovaný tón a úroveň citlivosti (v rozmezí 1-9cm), které mají také 5 různých úrovní. Nespornou devizou signalizátorů ze sady CODER je možnost výběru ze 7 barev signalizační LED diody. Každý si tak vybere svou oblíbenou a pokud zatoužíte po změně, tak si jednoduše zvolíte jinou barvu dle návodu. Na zpětný záběr vás upozorní odlišný tón a po každém záběru se rozsvítí na dobu 15 sekund paměťová dioda. Ve spodní části se nachází vstup pro 2,5 mm konektor pro připojení svítícího indikátoru. Během nočního lovu lze zapnout také poziční diodu.Příposlech spolehlivě signalizuje záběr zvukově, světelně a v případě přepnutí páčky do polohy vpravo i vibračně. Pomocí spínače "V" je možné si vybrat jednu z 5 úrovní hlasitosti včetně tichého módu a spínačem s označením "T" zase navolíme požadovaný tón.Příposlech disponuje čtyřmi barevnými LED diodami, které po záběru svítí nepřetržitě 15 sekund. Napájen je pomocí 1x9V baterie. V případě. že se její životnost blíží ke konci, dojde k indikací nepřetržitým krátkým pípáním. Příposlech si stejně jako signalizátory uchovává všechny zvolené nastavení v paměti.Do kufříku této sady je možné uložit maximálně konfiguraci 3 + 1 (3ks signalizátorů a jeden přijímač).
Noční světelný signalizátor. Upevňuje se na špičku prutu pomocí univerzálního klipu. Vnoci je světlo perfektně viditelné a má dlouhou životnost. Vklidovém stavu jasně svítí, při pohybu začne blikat, takže je ihned vidět, který prut hlásí záběr. životnost baterie přibližně 600 hodin vhodné pro všechny pruty svítí jasně zeleně, modře nebo červeně při záběru změní barvu a bliká snadná instalace napájení baterií (CR 1225 3V) vodotěsný obj.č. svítí bliká A 2046002 zelená červená B 2046005 modrá červená C 2046006 červená modrá D 2046007 fialová červená
Gardner číhátka. Vybaveny novými vylepšenými 15cm řetízky a nastavitelnou anténkou pro natažení volného vlasce. Barva – bílá. Antikorozní řetízek.
Inovovaná rychlospojka, která je praktickou spojkou s univerzálním závitem.