Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Zcela nová řada kaprových prutů Dogma-X Travel od značky HARTON, která nadchne svým propracováním a cenou nejen nejnáročnější kapraře.
Celá tato řada dvoudílných prutů vyniká díky teleskopické první částí krátkou transportní délkou a k tomu si zachovává kvalitu a vlastnosti děličky. Tyto pruty jsou nabízeny ve verzi stalker - 10ft – 3m s testovací křivkou 2,5 lb a 3lb s korkovou nebo EVA rukojetí. Díky těmto vlastnostem jsou pruty předurčeny k použití jak na loď, tak i na menší ale i velké vodní plochy. Pruty Dogma-X travel ve 2,5lb verzi se dokonale hodí na kratší vycházky, kdy si dokonale vychutnáte souboje i s menšími rybami. Verze 3lb své uplatnění nalezne jak na daleké zavážky, tak i na odhoz a lov i těch největších kaprů.
Prut je postaven na velmi osvědčeném a špičkovém HMC (High Modulus Carbon) blanku, který je v přední části vyztužen 3K karbonovým omotem. Prut tímto získal perfektní progresivní akci, která je dokonale nastavená pro citlivý ale i silový boj s kapry. Díky karbonovému omotu máme konečně důvěru při náhozu i velmi těžkým závažím.
Tento propracovaný blank nešel udělat s obyčejnými doplňky a tak byly použity originální komponenty jako SEAGUIDE očka LTS titanium oxide a DPS sedlo navijáku značky FUJI. Koncovky prutu jsou zdobeny logem Aquazona jako důkaz exkluzivity a jedinečnosti těchto prutů viz. poznámka níže.
Parametry:
Doiyo Goza Vás oslní nejen svým vzhledem, ale především svou výkonností a vynikající akcí. Všechny použité komponenty jsou dokonale sladěny. Speciálně tvarovaná a velmi pohodlná rukojeť vyrobená z vysoce kvalitního uhlíku. Očka typu K jsou posazeny tak, aby nedocházelo k zbytečnému tření a zamotání imitace při náhozu. Rychlý blank prutu je vyroben z vysoce kvalitního uhlíku. Série S je určena pro navijáky, série C je určena pro multiplikátory.MX - medium / HX - heavyverzeobj.č.délkatransp.dílyhmot.odhozS640 MX56721901,93 m100 cm2111 g2 -7 gS660 MX56721981,98 m102 cm2121 g5 - 14 gS770 MX56722302,28 m117 cm2139 g6 - 18 gS801 HX56722402,40 m124 cm2142 g8 - 24 gS901 HX56722702,70 m139 cm2155 g10 - 32 g
Pruty navrženy především pro chytání na přehradách a jezerech, kde dochází k velkému pohybu různorodých ryb.
Westin Prut W3 Vertical Jigging 2nd 6'2" 1,85m M 14-28g Praktický dvojdílný prut s rozumnou transportní délkou. Díky použití kvalitních materiálu nemá spoj dílů negativní efekt na akci prutu. Pruty postavené na blancích HPC od japonské firmy TORAY. Citlivé a zároveň s velkou silovou rezervou. Velmi rychlý a citlivý blank pro snadnou detekci útoků na nástrahu a zásek. Prut pro lov se smekacím navijákem. Parametry: Délka: 185 cm Odhozová zátěž: 14-28 g Transportní délka: 97 cm Hmotnost: 119 g Počet dílů: 2
Kvalitní prut na lov z pobřeží se středními až velkými nástrahami. Prut je perfektně vyvážený, citlivý blank s rychlou akcí pro cítění i nejjemnějších kontaktů, pro kvalitní zásek i na dlouhé vzdálenosti a pro bezpečné zdolání ryby bez uvolnění háčku nebo přetržení vlasce. Ideální na jigging s mnoha různými druhy nástrah. Parametry: Délka 2,74 m Hmotnost 160 g Počet dílů 2 Transp. délka 1,46 m Zátěž 7-23 g Druh rybolovu Přívlač Typ rukojeti Pěnová (EVA)
Nová řada prutů Truefly s označením FA pro určení specifikace blanku, v tomto případě Fast Action, tedy rychlá akce. Krásný design s maximálním výkonem.
Luxusní a stylová verze prutů Vector MK2 s celokorkovou rukojetí. Použitý AAA grade korek je zárukou maximální kvality a životnosti bez většího opotřebení. Blank a očka jsou identické se standardními modely Vector MK2.