Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
3-5 dní
Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Vrták Drill se vyznačuje velkou pevností, díky čemuž je vhodný na předvrtání těch nejtvrdších nástrah jako jsou vysušené boilies, tygří ořech či pelety. Komfortně tvarovaná rukojeť nabízí pohodlný úchop díky pogumovanému povrchu. Tvrdý plast je v kamufláži G-round. Navíc jsou všechny pogumované části rukojetí GRIP výrazně barevné, což eliminuje jejich ztrátu a pomůže při jejich hledání v šeru a v případném chaosu vašeho kaprařského vybavení. Všechny produkty GRIP jsou baleny v ekologickém recyklovaném obalu, který šetří naše životní prostředí.
Technické parametry:
Často platí, že co je jednoduché, to spolehlivě funguje! To je 100% pravdou i u náprstku Delphin WRAP. Tento házecí náprstek je vyrobený převážně z neoprenu, je velmi pohodlný a jeho nasazení je jen otázkou sekund. Díky protismykové tkanině, která pokrývá vnitřní část jediného prstu Delphinu WRAP už nedojde k nežádoucímu poranění vlascem při nahazování. Díky Delphinu Wrap budou i opakované náhozy, anebo zakrmování jen příjemným zpestřením rybolovu. Díky univerzální velikosti a upevnění pomocí suchého zipu je vhodný pro různé velikosti rukou.
Slider je spolehlivá a vysoce kvalitní svlékací šňůrka na zhotovení tuhých nebo kombinovaných návazců. Potah šňůrky je z olivově zelené barvy a vnitřní jádro je v kamuflážním zeleno-černém provedení. Tuhá vnější část brání zamotání při náhozu a zároveň chrání šňůrku před oděrem. Potah lze ze šňůrky snadno stáhnout a přizpůsobit potřebám koncové montáže. Vnitřní jádro je potápivé a dokonale kopíruje dno. vysoká pevnost poddajná šňůrka pro snadnou tvorbu návazců odolnost vůči oděru nenápadné zbarvení pro dokonalé splynutí s prostředím
Házecí náprstek PROTEX je speciálně navržen tak, aby zaručoval dokonalou ochranu před pořezáním vlascem či šňůrou během nahazování. Kromě toho se však vyznačuje dlouhou životností, čímž nedochází k jeho rychlému opotřebení, jak tomu často bývá u běžných nahazovacích náprstků. Tyto dva faktory jsme dosáhli díky použitým materiálům, přičemž na konci ochranného prstu se nachází našitá pravá kůže, která má několikanásobně vyšší odolnost vůči předření než standardně používané materiály. Díky univerzální velikosti a upevnění pomocí suchého zipu je vhodný pro různé velikosti rukou.
Kaprařská bižuterie Life Orange nabízí špičkovou kvalitu za velmi příznivou cenu. Všechny komponenty byly dlouhodobě testovány. Balení 10ks 55mm
Sada je určena všem fanouškům montáže na olovo ve stylu PIN-QUICK a obsahuje vše potřebné na její tvorbu v kamuflážovém provedení G-Round. Díky jejím prvkům vytvoříte až 5 kompletních montáží. Balení obsahuje: 5ks závěsných PIN klipů s gumičkou 5ks obratlíků Quick swap velikosti 4 5ks tvrdých gumiček proti zamotání délky 4cm Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!