Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Dnes se PVA punčochy a sáčky plní velice pestrým spektrem různých boilies, pelet a všemožných dalších věcí. Je to ohromě úspěšný trend, který přináší při použití malého množství vnadidla super výsledky. A to je samozřejmě to, co chceme. Naše směsi do PVA jsou propracované produkty, co bezpochyby uspokojí každého kapraře.
- Směs Biotrus je opravdovým bonbonkem, složeným z halibut pelet, boilies, něco malinko semen a hlavně biorapidu s kořením. Je to doslova smrtící zbraň. Žádný kapr tomuto vnadidlu prostě neodolá. Biotrus je hrubší struktury s obsahem tvrdých částic a nijak nelepí. Obsahuje i malé množství drobných plovoucích částic, které se okamžitě po uvolnění ze sevření PVA punčochy či sáčku vydají vzhůru k hladině dráždit ryby proplouvající sloupcem vody.
- Směs Rektor je typem spíše měkčího, lepivějšího a drobnějšího vzezření. Díky těmto vlastnostem se k rybám chová o to agresivněji. Hodí se zejména na revíry s absencí drobných a konkurenčních ryb, které po tomto vnadidle přímo prahnou.
- Obsahují CSL.
- Balení: 1 kg
Výrobce: CSV
Gel Gulp! určený na zvýšení atraktivity nástrah vychází z důvěryhodné a osvědčené receptury Gulp! a obsahuje dokonalou sekvenci chuťových stimulů stimulující ryby k záběru, kterou společnost Berkley zdokonalila během 30 let nepřetržitého výzkumu a vývoje stimulátorů pro použití při cíleném lovu dravců. Aby americká značka Berkley uspokojila poptávku rybářů po Gulp! gelu, uvádí letos na trh větší 80 ml tubu, aby rybář měl k dispozici větší množství tajné formule atraktantu, kterou můžete aplikovat na soft (gumové nástrahy), hard (woblery) nebo kovové (třpytky) nástrahy. Tuba o objemu 80 ml je také vybavena úchytem na šňůrku, na kterou ji můžete zavěsit v lodi nebo na krk, abyste ji mohli pohodlně aplikovat na nástrahy.
Dnes se PVA punčochy a sáčky plní velice pestrým spektrem různých boilies, pelet a všemožných dalších věcí. Je to ohromě úspěšný trend, který přináší při použití malého množství vnadidla super výsledky. A to je samozřejmě to, co chceme. Naše směsi do PVA jsou propracované produkty, co bezpochyby uspokojí každého kapraře. Směs Biotrus je opravdovým bonbonkem, složeným z halibut pelet, boilies, něco malinko semen a hlavně biorapidu s kořením. Je to doslova smrtící zbraň. Žádný kapr tomuto vnadidlu prostě neodolá. Biotrus je hrubší struktury s obsahem tvrdých částic a nijak nelepí. Obsahuje i malé množství drobných plovoucích částic, které se okamžitě po uvolnění ze sevření PVA punčochy či sáčku vydají vzhůru k hladině dráždit ryby proplouvající sloupcem vody. Směs Rektor je typem spíše měkčího, lepivějšího a drobnějšího vzezření. Díky těmto vlastnostem se k rybám chová o to agresivněji. Hodí se zejména na revíry s absencí drobných a konkurenčních ryb, které po tomto vnadidle přímo prahnou. Obsahuje CSL.
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Směs je vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma. Směs je ideální pro použití do krmítek, ale i do krmných raket společně s partiklem či peletami. Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Směs vždy vlhčíme raději méně a chvilku čekáme do vsáknutí. V závislosti na povaze směsi, směs pouze opatrně dovlhčujeme. Po vsáknutí a vzniku vhodné konzistence plníme do krmítek.
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Směs je vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma. Směs je ideální pro použití do krmítek, ale i do krmných raket společně s partiklem či peletami. Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Směs vždy vlhčíme raději méně a chvilku čekáme do vsáknutí. V závislosti na povaze směsi, směs pouze opatrně dovlhčujeme. Po vsáknutí a vzniku vhodné konzistence plníme do krmítek.
Vázané plovoucí rozpustné pelety opatřené šňůrkou pro snadné nastražení. Hmotnost 45 g
Rybtrudy jsou měkčenné nástrahy pro sportovní rybolov - vyrobeno z rýžové, hrachové a kukuřičné tepelně zpracované mouky, aromat, cukru, tuku a smáčedla. Hmotnost 25 g