Nevíte si rady? Napište nám nebo zavolejte 702 099 747
Nafukovací bójka, průměr 33cm
Dostupnost
Skladem
Rybolov sumců za pomoci bójky je stále nejúspěšnější technikou. Mít u sebe dostatečně velkou bójku je ovšem náročné na prostor. Tento problém řeší nafukovací bójka Black Cat, která se Vám vejde do kapsy a při nafouknutí je s průměrem 33 cm dostatečně stabilní a perfektně viditelná.
Rolničky, signalizátory záběrurychlá a snadná instalacevbalení po 2 ks x obj.č. ks X A 9791001 2 rolnička se závitem B 9791002 2 dvě rolničky se závitem C 9791003 2 rolnička se závitem (s držákem na chem. světlo) D 9791004 2 dvě rolničky se závitem (s držákem na chem. světlo) E 9791005 2 dvě rolničky se silnou pružinou F 9791007 2 rolnička se silnou pružinou G 9791008 2 rolnička se silnou pružinou (s držákem na chem. světlo) H 9790012 2 s krokosvorkou
Vábničky Hell-Cat jsou vyrobené z kvalitního vysušeného bukového dřeva, které je vysušeno na 4 až 8%.
Speciálně tvarovaná vábnička do tvaru "L". Malá 22 mm se spíše hodí na mělčí stojaté vody a nebo řeky.
Ideální vedení této nástrahy je kombinace prudkého potažení ode dna a kontrolovaného pádu ke dnu. Při pohybu vzhůru vznikne vysokofrekvenční vibrace, která je cítit až do rukojeti prutu. Pak se při správném zpomalení klesání svůdně kolébá zase směrem ke dnu. Právě vysokofrekvenční vibrace jej dělá pro sumce neodolatelným. Sumci jsou k nástraze přilákáni často z velké vzdálenosti a útočí velice brutálně. Díky dvěma háčkům a poměrně malé velikosti nástrahy jsou neproměněné záběry extrémně výjimečné. Odolný potah nástrahy chrání kovové tělo nástrahy a brání sumci "cítit" nebezpečí. Vertical Jig se dá velice úspěšně kombinovat s vábničkou.