Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Zcela nová řada kaprových prutů DogmaX od značky HARTON, která nadchne i ty nejnáročnější kapraře.
Prut je postaven na velmi osvědčeném a špičkovém HMC (High Modulus Carbon) blanku, který je v přední části vystužen 3K karbonovým omotem. Prut tímto získal perfektní progresivní akci, která je dokonale nastavená pro citlivý ale i silový boj s kapry. Díky karbonovému omotu máme konečně důvěru při náhozu i velmi těžkým závažím.
Tento propracovaný blank nešel udělat s obyčejnými doplňky a tak byly použity originální komponenty jako SEAGUIDE očka LTS titanium oxide a DPS sedlo navijáku značky FUJI. Koncovky prutu jsou zdobeny logem Aquazona jako důkaz exkluzivity a jedinečnosti těchto prutů viz. poznámka níže.
Pro obrovský zájem již během testování prutů jsme na žádost zákazníků a testerů udělali v nejpopulárnější 3lb gramáži celkem šest prutů pod názvem DogmaX, kde si vybere opravdu každý.
3,6m je v nabídce jak s korkovou, tak i s celoduplonovou rukojetí a to v dvoudílném i třídílném provedení. U délky 3m je v nabídce pouze dvoudíl s korkovou nebo celoduplonovou rukojetí.
U 3,6m prutů je vždy první naváděcí očko 50mm a koncové 12mm, což je společně s velkokapacitním navijákem ta nejlepší možná kombinace pro daleké a přesné odhozy. Verze stalker je v 3m provedení s prvním navádějícím očkem 40mm a koncovým 12mm. Jsme přesvědčení, že v této cenové kategorii jde o nejlepší kaprové pruty na našem trhu!
Parametry:
Pozn. Pruty s Logem Aquazony (rybička a čtyřlístek), které je chráněno autorskými právy, je důkaz exkluzivní nabídky. Ve výsledku to namená, že tyto pruty lze koupit pouze v kamenné prodejně v Českých Budějovicíh, nebo na www.aquazona.cz. Důvodem je omezení dalších přeprodejů a navyšování ceny. Levněji takto kvalitní a propracované pruty sehnat opravdu nelze…
Pouzdro na pruty HARTON ROD BAG je konstruováno pro pohodlný transport a uchování rybářských prutů různých délek. Díky kvalitním materiálům, konstrukci a polstrování lze pohodlně převážet dva pruty s navijáky. Díky dělící přepážce v tašce se pruty nedotýkají a jste si tak jisti, že neutrpí žádnou újmu. Při navrhování pouzder jsme brali v úvahu i použití těch největších kaprových navijáků a prutů s očky o rozměru 50 mm. V místě, kde jsou tyto očka, je dokonce rozšířenina a zvýšené polstrování. Pouzdro lze uchopit pohodlně do jedné ruky, nebo dát přes rameno pomocí pohodlného ramenního popruhu. Na vnější straně pouzdra se nachází dlouhá kapsa s možností uložení vidliček či podběráku. Nejexponovanějším místem pouzdra je spodní část. Tuto část jsme dodatečně vyztužili a zpevnili gumotextilním potahem. Veškeré přezky a zipy jsou testovány pro frekventované používání za jakýchkoliv podmínek. Celé pouzdro je vyrobeno z kvalitní polyesterové látky, které odolává dešti a případnému mechanickému poškození. Jak je naším zvykem u produktů HARTON, tak i zde díky exkluzivitě nabízíme pouzdro v nejvyšší kvalitě za bezkonkurenční cenu. Délka: 165 cm Pouzdro určené pro pruty: 3,0 m / 2 dílné
Tato nová série prutů s efektem hadí kůže. Vzhled prutů podporuje ještě více známých vlastností. Některé modely jsou vybaveny závažím pro dokonalé vyvážení, které eliminuje únavu z delšího lovu. Blanky jsou vyrobeny z kvalitního uhlíku lisovaného pod velkým tlakem.Délka 2,74 mZátěž 55 gPočet dílů 2Transp. délka 1,41 mHmotnost 187 g
Neobvyklý teleskopický prut určený pro lov dravců na rybičku, vyvěšenou pod špičkou prutu. Vychází z konstrukce bolonézek, ovšem blank je kompletně přepracovaný a výrazně zesílený. Prut proto spolehlivě snese i výpady velkých štik a dalších dravců. I přes masivní konstrukci je zesílený blank z ExHRC75 carbonu dostatečně lehký pro snadnou manipulaci.
Postaven bez kompromisů. Bezkonkurenčně vyvážen, síla a výkon. Nově s rukojetí z EVA materiálu.
Muškařský prut, který překvapí svou příznivou cenou, ale hlavně skvělým zpracováním a svými vlastnostmi. Prut grafitové konstrukce s matně olivovou metalickou povrchovou úpravou. Tento prut je osazen přírodní korkovou rukojetí doutníkové tvaru, aluminiové sedlo navijáku koresponduje s barvou celého prutu. Dvě hlavní očka tipu SIC a dalších kovová v hadovém provedení. Prut je dodáván v ochranném plastovém tubusu. Délka: 2,7m Doporučená šňůra: #5 Počet dílů: 4 Transportní délka: 73cm Hmotnost: 106g
Nová řada High – VRed je kompletní program vynikajících přívlačových prutů. Prut je vyrobený zuhlíkového polotovaru lisovaného pod tlakem 30 tun a jsou extrémně dobře vyvážené, samozřejmostí jsou SIC očka.uhlíkový blankSIC očkaobj.č.modeldélkatransportdílyhmotnostodhoz5675199HDS 1981,98 m103 cm294 g8 - 32 g5675214HDS 2132,13 m110 cm2103 g8 - 32 g5675246HDS 2442,44 m127 cm2114 g8 - 32 g
Rybářský prut WFT Charisma POWER II je 2 dílný, štíhlý a velmi lehký prut pro všechny těžší rybolovné metody. Původní koncepce vycházela z přívlačových a pilkrovacích prutů do Norska. Power II je vyrobena z nového typu téměř nezničitelného carbonového blanku, pečlivě opracované korkové rukojeti zesílené nylonem a nejlepšími typy oček WFT LTC SPORT. Ty jsou bez keramické vnitřní výplně, robustnější a mají oproti běžně používaným očkům s keramickou výplní i nižší hmotnost. Power II si najde své místo stejně jako ostatní Charismy díky své pevnosti a nízké hmotnosti při mořském rybolovu, lovu štik a sumců. Technické parametry: Délka: 2,20m Transportní délka: 1,15cm Vrhací zátěž: 50-190 g Hmotnost: 190g