Nenechte si ujít slevy

Přihlaste se k odběru newsletteru a nenechte si ujít žádnou slevu.

aquazona

Zpráva od vody

Harton Dogma X první dojmy

Zobrazit Dogma X v obchodu

 

Na přelomu března a dubna jsem se vydal na 4 dny na jihočeskou pískovnu. Vhledem k tomu, že jsem věděl, že celá výprava bude o vyvážení vzal jsem si pruty o délce 3,6m a 3lb. K tomu jsem zvolil navijáky, novinku od značky Harton – model Dogma X. Velkokapacitní naviják s nádherným chodem, perfektním ukládáním vlasce, rychlobrzdou a šnekovým převodem a navíc za více než rozumnou cenu. Na krámu se navijáky jevili opravdu skvěle a popravdě musím říct, že jsem se trochu bál kvality, chodu ložisek a vůbec výdrže celého navijáku.

Po čtyřech dnech VELMI aktivního lovu kaprů od 8 do 17,80 kg musím uznat, že to byla dobrá koupě! S navijáky nebyl sebemenší problém, a to ani v „zápřahu“ s kaprem. Hladký a plynulý chod měl naviják po celou dobu lovu a nenastaly žádné komplikace. Nejvíce jsem ocenil brzdný systém, kdy otočením brzdy o 180 stupňů uvolníte celou cívku, a tak je to velmi jednoduchý a rychlý proces při nastavování v hrazdách. Konečně tak odpadá nutnost používat navijáky s volnoběžnou brzdou, která se jeví jako méně spolehlivá. Mimo perfekní vlastnosti co od navijáku, jako stroje očekávám bych rád ocenil i jeho design, neboť vypadá opravdu skvěle.

Navijáky mne nadchli natolik, že přikupuji další na spodový prut a jsem rád že jsem konečně našel kvalitní kaprovej naviják s velmi příznivou cenovkou, neboť naviják do patnácti stovek v této kvalitě rozhodně nenajdete.
Se značkou HARTON je to první zkušenost a po konzultaci s vývojáři této značky ohledně novinek a připravovaného sortimentu rozhodně ne poslední.

DSC_0373
DSC_0375

Nabízíme značky

Shimano
WFT
Ryobi
Rovex
Anaconda
Axxa
Suxxes
Baleno
Black Cat
Fox
Fishing Ferrari
Extra carp
Delphin
Cortland
Gamakatsu
Iron Claw
JW Jung
Jarwis Walker
Lineaeffe
Spro
Mepps
Penn
Professional
Pros
Rapala
Saenger
Savage Gear
Energoteam
Nomura
Mustad
Harton

Proč nakupovat v Aquazona.cz

 

Doprava zdarma
od 2 000 Kč

 

Slevy pro
věrné zákazníky

 

Expedujeme
do 24 hodin

 

Splátkový
prodej

 

Odborné
poradenství

Zpráva od vody  |  Články a videa  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Nám. Bratří Čapků 9, 370 07 České Budějovice

VyrobilFT SunFT Sun

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.