Nenechte si ujít slevy

Přihlaste se k odběru newsletteru a nenechte si ujít žádnou slevu.

DSC_0565

Lov sumců

Koncem dubna jsme byli vyzkoušet relativně nový sumcový soukromý revír Žíšov, který se nachází v jižních Čechách v blízkosti města Veselí nad Lužnicí.

V rybníce o velikosti 3ha je vysazeno celkem 67 sumců z nichž více jak 30ks je nad 150cm. Na těchto rybách jsme chtěli vyzkoušet naše nové pruty Sellior Nemesis, které jsou v délce 2,85m ideální pro lov na trhačku. Tyto pruty prosperují plně parabolickou akci a dobře si s ním zabojujete i s menší rybou, která ale nyní nebyla cílem, cílem byla velká ryba a otestovat pruty, zda jsou schopny vydržet i souboj s velkou rybou. Dalším, neméně důležitým cíle bylo ověření faktu, že sumcová voda má u nás veliký potenciál ať už jde o samotný rybolov, nebo jen chov tolika velkých dravců na relativně malé ploše.

Po příjezdu na místo je na prvním místě kochání se nádherným okolím, ale jsme vášnivý lovci, tak se dáváme hned do příprav. Stojatá voda a malá hloubka velí jasně – trhačka. V 10 večer přišel první a poslední záběr, který ovšem stál za to, na nejvzdálenější bójce v hloubce jednoho metru, kde byla nástražní ryba umístěna 10cm nad dno. Zhruba po deseti minutách zdolávaní na krev se u břehu ukázal krásný albín. Sumec měl 178cm a váhu okolo 30kg. Fotografování jsme moc neprotahovali a sumce rychle vrátili zpět.

Závěrem bych asi řekl, že otevřením této unikátní sumcové vody jsme všichni zase o krok blíže k ulovení trofejní ryby a zároveň si můžeme užít opravdu kouzelné místo, které si vás opravdu podmaní. Rostoucí záliba soukromých revíru je nezastavitelná a otevření takovéto vody je toho jenom důkazem.

Zobrazit Sellior Nemesis

DSC_0585

Nabízíme značky

Shimano
WFT
Ryobi
Rovex
Anaconda
Axxa
Suxxes
Baleno
Black Cat
Fox
Fishing Ferrari
Extra carp
Delphin
Cortland
Gamakatsu
Iron Claw
JW Jung
Jarwis Walker
Lineaeffe
Spro
Mepps
Penn
Professional
Pros
Rapala
Saenger
Savage Gear
Energoteam
Nomura
Mustad
Harton

Proč nakupovat v Aquazona.cz

 

Doprava zdarma
od 2 000 Kč

 

Slevy pro
věrné zákazníky

 

Expedujeme
do 24 hodin

 

Splátkový
prodej

 

Odborné
poradenství

Lov sumců  |  Články a videa  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Nám. Bratří Čapků 9, 370 07 České Budějovice

VyrobilFT SunFT Sun

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.