Nenechte si ujít slevy

Přihlaste se k odběru newsletteru a nenechte si ujít žádnou slevu.

V jednoduchosti je síla!

Brolly Harton – Easy Shelter 60 – RECENZE

Brolly Easy Shelter 60 je v překladu jednoduchý přístřešek.

Zobrazit produkt v e-shopu

Při přemýšlení, jak tento produkt pojmenujeme to vlastně ani nešlo jinak. Funkčnost a použití je totiž opravdu EASY a pořekadlo, že v jednoduchosti je síla zde jednoznačně platí.Přístřešek nad hlavou a stěna za zády vám na rybách dává jistý pocit bezpečí a komfortu a ten pohled na vodu je zkrátka výrazně příjemnější. Na krátké vycházky si ovšem nikdo nebude tahat bivak a složitě stavit. Přesně s touto myšlenkou jsme se pustili do vytváření tohoto produktu a z výsledku jsme nadšeni.HARTON Easy Shelter považujeme za nejuniverzálnější přístřešek za nejlepší cenu na trhu. Deštníková konstrukce umožňuje opravdu bleskové postavení a následné kotvení pomocí závitových kolíků s možností zatlučení vám nezabere o moc déle. Za necelé tři minuty tak vytvoříte opravdu kompaktní přístřešek.Největší inovací oproti konkurenci je použití masivnější deštníkové hlavy, která se tak mohla výrazně zkrátit a konečně nezabýrá místo nad hlavou. Dalším plusem je samozřejmě zvýšená odolnost.

Výška brolly je nastavitelná díky páru hliníkových teleskopických tyčí a při maximálním výsuvu je 125cm (při použití bouřkových tyčí až 145cm). Plášť brolla je tvořen z materiálu oxford 210D vysoké gramáže a podlepenými švi, takže nehrozí žádné roztržení ani promoknutí. Veškeré švi jsou dvojité až trojité s ohledem na maximální trvanlivost a odolnost spojů. Brollo nabízí i možnost instalace dvou zavrtávacích bouřkových tyčí, které brollo opravdu kvalitně ukotví a nemusíte se bát ani nárazového větru v bouřce. Standartně je přístřešek dodávaný v odolné a nepromokavé transportní tašce.

Tento přístřešek má velké ambice nahradit nepraktické deštníky a zajistit příjemný komfort nejen pro lovce kaprů, ale i pro sumcaře, feedraře a vlastně pro každého kdo si chce rybaření ještě trošku více užít.

Modernizovaná deštníková hlava (vlevo brollo HARTON) s celkovou délkou 19cm oproti konkurenčnímu výrobku s délkou hlavy 39cm.
recenze3
recenze6
recenze5
recenze4

Nabízíme značky

Shimano
WFT
Ryobi
Rovex
Anaconda
Axxa
Suxxes
Baleno
Black Cat
Fox
Fishing Ferrari
Extra carp
Delphin
Cortland
Gamakatsu
Iron Claw
JW Jung
Jarwis Walker
Lineaeffe
Spro
Mepps
Penn
Professional
Pros
Rapala
Saenger
Savage Gear
Energoteam
Nomura
Mustad
Harton

Proč nakupovat v Aquazona.cz

 

Doprava zdarma
od 2 000 Kč

 

Slevy pro
věrné zákazníky

 

Expedujeme
do 24 hodin

 

Splátkový
prodej

 

Odborné
poradenství

Brolly Harton – Easy Shelter 60 – RECENZE  |  Články a videa  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Nám. Bratří Čapků 9, 370 07 České Budějovice

VyrobilFT SunFT Sun

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.