Naviják SHIMANO Beastmaster 7000 XTA  |  Rybářské potřeby  |  E-shop  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Rybářské potřeby - Aquazona » E-shop » Rybářské potřeby » Naviják SHIMANO Beastmaster 7000 XTA

Naviják SHIMANO Beastmaster 7000 XTA


1 999 Kč
 
 
Kód:001-BM7000XTA
EAN:22255145213
Výrobce:Shimano
Cena bez DPH:1652.07 Kč
Skladem (odešleme do 24 hodin):1-2

velikost 7000

 

Jak jméno předpovídá, jde o naviják s osvědčeným výkonem Beastmaster a se vzhledem Beastmaster. Je prakticky nezničitelný! I přes nádherný vzhled spíše zaujme jeho originální Shimano vybavení: Systém kladení vlasce Aero Wrap II, dvourychlostní oscilace, cívka AR-C, Biogrip, systém Dynabalance a cívka Baitrunner.

Parametry:

- 1Zapouzdřené kuličkové ložisko + 1 Válečkové
- Kapacita 210m / 0,45mm
- Převod 4,6:1
- Váha 695g

- Baitrunner spool II
- Warispeed
- AR-C cívka
- Super stopper II
- Dyna balance
- Power roller
- Biogrip


BAITRUNNER SPOLL II

Jemné seřízení funkčnosti Baitrunner Spool II. Oba ovladače, tedy malý ovladač nastavení brzdy a velký ovladač odvíjení, pracují na sobě nezávisle. Výhodou jejich součastné dostupnosti je zlepšení celkové manipulace s navijákem.

VARISPEED

Kvalitní uložení vlasce je nejdůležitější podmínkou precizního, dlouhého a přesného hodu. Nový revoluční systém Shimano ‘Varispeed’ tvoří dva speciálně navržené převody a oscilační klouzavý splávek. Jeden převod je oválného tvaru a druhý má nápadný čtvercový tvar! Pouze speciální počítačový program vyvinutý společností Shimano byl schopný perfektně oba tyto tvary propojit výsledkem je perfektní paralelní uložení vlasce a zdokonalená přesnost rybolovu.

A-RC-SPOOL

Nová konstrukce cívky s okrajem cívky ve tvaru V, který zajišťuje odmotávání vlasce z navijáku v menších smyčkách pro delší a přesnější náhozy. Cívka AR-C minimalizuje nebezpečí zamotání.

SUPER STOPPER II

Pomocí zádržného systému Super Stopper II při nastavení proti zpětnému chodu nebudete cítit žádný tah na kličce. Nulový volný pohyb zpět na kličce zajistí Super Stopper II. Výhod systému lze dobře využít při mikronastavení feederových špiček nebo v dokonalejších technikách.

DYNA BALANCE

Systém redukuje zákmity navijáku a zajištuje jeho velmi hladký chod.

POWER ROLLER

Speciální provedení Shimano Power Roller výrazně snižuje riziko zapletení vlasce při navíjení a je velikou výhodou při použití jak tenkého vlasce, tak silnějšího splétaného vlasce.

BIOGRIP

Jedná se o úchop na kličce navijáku,který je řešen tak aby vám ihned sednul do ruky a neunavoval zbytečně ruku při používání navijáku u všech technik.

 
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2.000 Kč
Slevový program Aquazona
Slevový program Aquazona
 
 
 

Doprava zdarma