Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme.
Složení:
Světlá krmítková směs s příchutí vanilka, která je uzpůsobena především k lovu kaprů. Má pronikavé aroma, a pokud ryby na dané lokalitě reagují na sladká krmení, lze s ní dosahovat mimořádných úspěchů.
Dnes se PVA punčochy a sáčky plní velice pestrým spektrem různých boilies, pelet a všemožných dalších věcí. Je to ohromě úspěšný trend, který přináší při použití malého množství vnadidla super výsledky. A to je samozřejmě to, co chceme. Naše směsi do PVA jsou propracované produkty, co bezpochyby uspokojí každého kapraře. Směs Biotrus je opravdovým bonbonkem, složeným z halibut pelet, boilies, něco malinko semen a hlavně biorapidu s kořením. Je to doslova smrtící zbraň. Žádný kapr tomuto vnadidlu prostě neodolá. Biotrus je hrubší struktury s obsahem tvrdých částic a nijak nelepí. Obsahuje i malé množství drobných plovoucích částic, které se okamžitě po uvolnění ze sevření PVA punčochy či sáčku vydají vzhůru k hladině dráždit ryby proplouvající sloupcem vody. Směs Rektor je typem spíše měkčího, lepivějšího a drobnějšího vzezření. Díky těmto vlastnostem se k rybám chová o to agresivněji. Hodí se zejména na revíry s absencí drobných a konkurenčních ryb, které po tomto vnadidle přímo prahnou. Obsahuje CSL.
Na žádost mnoha zákazníků a členů týmu zařazujeme do nabídky, vysoce atraktivní chytací pelety. Stejně jako naše klasické pelety jsou vyrobeny z prvotřídních boilie mixů a vybraných, tekutých atraktorů. Díky prodloužené době rozpadu (přibližně o 40% delší než u klasických pelet) jsou ideální nástrahou pod háček, pokud vnadíte klasickými peletami. Perfektní také při nastražení společně s potápivým či plovoucím boilies. průměr – 10 a 18mm
Nikl Boilies Devil Krill Cold Water Edition Pikantní delikatesa, která navazuje na veleúspěšnou řadu našich krillových produktů. S vývojem a testováním jsme si dali načas, ale čekání stálo zato. Původním záměrem bylo vytvořit boilies, které by bylo vysloveným speciálem pro lov ve studené vodě. Řada druhů boilies z naší nabídky pravidelně chytá kapry, i když teplota vody spadne k minimu. Teprve Devill Krill je však naší vyloženou specialitou pro chytání v chladné vodě. Při našich rozsáhlých terénních testech se jednoznačně potvrdilo, že Devill Krill se při poklesu teploty vody pod 12°C stává naprostým favoritem. Díky svému unikátnímu složení dokáže Devill Krill aktivně pracovat i v té nejstudenější vodě. Jsme si naprosto jisti, že v chladných podmínkách nemá Devil Krill konkurenci. Řada Devill Krill opět poskytuje ucelenou rodinu špičkových produktů. V rodině Devill Krill naleznete boilies, pelety, plovoucí boilies, attract hookers, dip, pasty, boostery a method mix. Hledáte-li nejlepší volbu pro chytání v chladné vodě, je Devill Krill jednoznačná volba. Vyzkoušejte náš ďábelský chytač kaprů v chladné vodě a skvěle si zachytáte. Nasaďte Devill Krill v létě a nevyspíte se… Upozornění: Při používání produktů řady Devill Krill – především dipů a boosteru dbejte na to, aby se Vám kapalina nedostala do očí! Ochutnávejte velmi opatrně!
Tuňákové pelety TT Tuna Triangl 30mm jsou plné přírodních olejů a prvotřídních rybích mouček a v mnoha ohledech předčí veškeré halibutky. Jsou vyráběné pro výkrm tuňáků, ale samozřejmě jsou skvělé i na kapry, sumce, jesetery a další ryby. Jejich obrovskou výhodou je netradiční tvar, který je u ryb neokoukaný, navíc perfektně sedí na svahu nebo v proudu. Jsou pevné a dostatečně velké, ale dají se napíchnout na jehlu i bez vrtáčku a snadno tak nastražit na vlas. Na něm v teplé vodě při ataku ryb vydrží 1 až 3h, v chladné vodě nebo bez ataku ryb i déle.