Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Vyprodáno
Naviják Hacker od značky Harton je velice elegantní naviják s volnoběžnou brzdou. Na výrobu byl použit kvalitní materiál, který významně prodlužuje životnost navijáku. Rotor je počítačově vyvážen a společně se šnekovým převodem umožňuje správné ukládání vlasce se správnou oscilací při velice tichém a hladkém chodu. Volnoběžná brzda je nastavitelná a umožňuje správné seřízení pro záběr kapra. Přední brzda je velice citlivá a lze jí přesně nastavit podle rybářových představ. Skvělý naviják v poměru cena / kvalita a vhodná volba pro každého kapraře.
Parametry:
Toto krmítko je vhodné pro aplikaci prakticky všech návnad. Je vhodné především pro různé druhy zrn, semínek a kusových návnad, např. kukuřice, pšenice, cizrna, hrách, kroupy, lněné a konopné semínko, boilí, kolínka, kousky brambor, žížaly, patentky, nitěnky atd. Všechny tyto návnady je možno kombinovat s různými druhy suchých směsí.Použití krmítka je jednoduché. Po stlačení pístu do spodní polohy vložíme do drážky pojistku, krmítko naplníme návnadou, uzavřeme víčkem a nahodíme. Pojistka působením vody praskne a píst vychrlí návnadu do prostoru lovného místa. Jako pojistku lze použít některé druhy psích a kočičích sucharů. Doba, za kterou pojistka působením vody uvolní píst, závisí na použitém druhu pojistky. Na uvedených příkladech pojistek se tato doba pohybuje mezi 3-5 min. Moment uvolnění pístu lze zpozorovat na číhátku. Montáž krmítka je možná jak koncová, tak i průběžná.
VA punčocha s prodlouženou dobou rozpadu je ideální pro lov během teplejších měsíců, nebo při lovu ve větších hloubkách, kde montáž klesá déle ke dnu. Jedná se o vysoce kvalitní produkt vyrobený v EU, při kterém díky důkladnému pletení nedochází ke svévolnému trhání punčochy a zároveň se výborně plní i velmi jemnými částicemi, čímž budete moci spolu s nástrahou poslat do vody i maximálně atraktivní návnadu přímo na montáži. Součástí balení je tuba a tlouk, které umožňují snadné plnění punčochy vnadící směsí. PVA punčocha se po čase přímo úměrném teplotě vody rozpustí, a tak uvolní krmnou směs v bezprostřední blízkosti nástrahy, čímž výrazně zvýší její atraktivnost pro kaprovité ryby. Upozornění: PVA produkty jsou vodou rozpustné, manipulujte s nimi proto jen se suchýma rukama, aby nedošlo k jejich deformaci či poškození. Technické parametry: Průměr: 25mm(úzká) Délka: 7m Doba rozpustnosti: cca 40s/20°C voda
Matná černá barva obratlíku napomáhá k optimální kamufláži pro mělké a čisté vody, brání odlesku na přímém slunečním světle. Poskytuje optimální svobodu pohybu a je vhodný pro všechny moderní montáže. vel. 4 10ks