Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Boilies HARTON s rychlým účinkem v kilovém balení za více než příznivou cenu. Nejpoužívanější průměry 16 a 20mm, které jsou výborné na zakrmení, ale i pod háček. Základním atributem je jednoduchá stravitelnost, která donutí ryby se na místo vracet a zároveň nedochází k jejich přesycení. Lze tedy použít pro delší krmné výpravy, stejně jako na rychlé chytání. Jednoduchá receptura s osvědčenými atraktanty dělá z tohoto boilie nástrahu, která nemůže zklamat.
Řada návnad TX1 byla navržena s ohledem na jednu věc, rychlé záběry! Všechny čtyři klasické příchutě jsou plné kvalitních surovin a vylepšené chuti. Jednoduchá, kvalitní základní směs ingrediencí dodává boilie otevřenou texturu, což má za následek vysokou míru úniku chuti, což zajišťuje širokou přitažlivost. Atrakce, kterou kapr nemůže ignorovat, za cenu které rybáři neodolají! balení 500 ml
Série krmení speciálně vyvinutá pro lov kaprů s method feeder krmítkem. Výborně drží na krmítku a snadno se používá ve formičce. Ve vodě rychle láká ryby. Krmení lze použít i v běžném krmítku nebo při menším navlhčení ve feederovém krmítku.
LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl. Své uplatnění najde při feederu, ale i kaprařině. Kromě nástrah pod háčkem je vhodný i pro zatraktivnění vnadících směsí. D SNAX LiquiX nerozpouští PVA produkty, a tak s ním můžete směle dipovat i naplněné PVA punčochy či obsah v PVA sáčcích. Po dopadu do vody vytváří v okolí nástrahy či návnady silný vizuální i potravinový signál - takzvaný dýmový efekt. To dokáže vyprovokovat k záběru i opatrné či méně aktivní ryby. LiquiX se stane vaší tajnou zbraní i ve studené vodě či na rybářském závodě. Posuňte tak díky tomuto fluo dipu své nástrahy na novou úroveň a nachytejte více úlovků než všichni ostatní. LiquiX je vyráběn ve dvou atraktivních barvách (červená a zelená) a v různých příchutích, které navazují na sérii nástrah D SNAX a BreaX. Tip pro vás: Za účelem zachování atraktivity dipu dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené. Příchuť: Česnek-Butyric V momentech, kdy vše ostatní selhává, je tu právě Česnek-Butyric. Pozor! Je to opravdu síla! Upozornění: Fotografie jsou ilustrační.
Vysoce atraktivní složení ideální pro zakrmování a vnadění ryb, které dlouho udrží ryby v lovném místě, Obsahuje např.: krmnou pšenici, krmnou kukuřici, pšeničné otruby, sojový extr. šrot, řepkový extr. šrot, rostlinný olej - sojový, krmný vápenec, hrubý protein, monokalciumfosfát, chuťové stimulátory a další atraktivní složky, drcené skořápky, neobsahuje mouku. Vzhledem ke složení našeho zakrmovacího boilies vždy vaše nástraha vynikne a kapr si ji všimne. Naše zakrmovací boilies je čistě přírodní a nemá žádné umělé aroma. Doba začátku rozpadu 1-4 hodiny dle teploty vody
Dnes se PVA punčochy a sáčky plní velice pestrým spektrem různých boilies, pelet a všemožných dalších věcí. Je to ohromě úspěšný trend, který přináší při použití malého množství vnadidla super výsledky. A to je samozřejmě to, co chceme. Naše směsi do PVA jsou propracované produkty, co bezpochyby uspokojí každého kapraře. Směs Biotrus je opravdovým bonbonkem, složeným z halibut pelet, boilies, něco malinko semen a hlavně biorapidu s kořením. Je to doslova smrtící zbraň. Žádný kapr tomuto vnadidlu prostě neodolá. Biotrus je hrubší struktury s obsahem tvrdých částic a nijak nelepí. Obsahuje i malé množství drobných plovoucích částic, které se okamžitě po uvolnění ze sevření PVA punčochy či sáčku vydají vzhůru k hladině dráždit ryby proplouvající sloupcem vody. Směs Rektor je typem spíše měkčího, lepivějšího a drobnějšího vzezření. Díky těmto vlastnostem se k rybám chová o to agresivněji. Hodí se zejména na revíry s absencí drobných a konkurenčních ryb, které po tomto vnadidle přímo prahnou. Obsahuje CSL.