Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Vyprodáno
Boilies Boss2 patří mezi takzvané rozpustné boilies. Boss2 je tvořeno poměrně hrubou strukturou rybích mouček, tepelně upravených ptačích zobů, mléčných bílkovin a mnoha dalších atraktorů, koření, ochucovadel a pachových silic. Tato perfektně propracovaná kombinace přísad zaručuje nastavení fyzikálních vlastností tohoto boilies tak, aby se po vhození do vody chovalo velice aktivně. To je důležité pro rychlé přilákáni kaprů. V praxi to funguje takto: Boss2 po vhození do vody začne téměř okamžitě uvolňovat charakteristické potravní signály. Ty jsou patrné především ze zabarvení vody. Po cca 1 hodině začne pozvolna měknout a povrch boilies začne uvolňovat drobounké částečky boilies do prostoru. Tento proces ještě umocní skutečnost, že první ryba, která boilies objeví, svým pohybem začne vytvářet ve vodě proud, který na nezbytně nutnou dobu urychlí uvolňování částic z povrchu boilies a ryby tak vyburcuje k neovladatelné touze toto boilies pozřít. A to je to kouzlo. Zdá se to být velice jednoduché a prosté, ovšem dokonalost nastavení všech poměrů v tomto boilies trvalo několik let.
Populární "olejové" pelety v příchutích Halibut a Red Halibut dostupné v široké nabídce průměrů. Všechny průměry kromě 4 a 8 mm jsou dodávány s dírkou a umožňují tedy snadné nastražení. Jejich výroba probíhá na naší vlastní výrobní lince z kvalitních ingrediencí, používaných pro výrobu boilies.
Boilies HARTON s rychlým účinkem v kilovém balení za více než příznivou cenu. Nejpoužívanější průměry 16 a 20mm, které jsou výborné na zakrmení, ale i pod háček. Základním atributem je jednoduchá stravitelnost, která donutí ryby se na místo vracet a zároveň nedochází k jejich přesycení. Lze tedy použít pro delší krmné výpravy, stejně jako na rychlé chytání. Jednoduchá receptura s osvědčenými atraktanty dělá z tohoto boilie nástrahu, která nemůže zklamat. Příchuť Kořeněný Halibut Průměr 20mm Balení 1kg
PVA Bomb jsou punčochy z japonského PVA EasyFishing naplněné peletami Pikantní švestka. Šetří nejen váš čas, ale i vaše peníze. Pelety mají rychlý rozpad, aby začaly okamžitě pracovat a přitahovaly ryby. Složení pelet je upraveno tak, aby vyhovovalo ke všem příchutím boilie Spiceman.
Boilie v dipu je měkčí zatraktivněná varianta klasického boilie. Je vhodná zejména pro situace, kdy potřebujete atraktivnější nástrahu, než je vaše návnada. Nebo ji můžete použít tehdy, kdy chcete chytat na jiný průměr než na ten, se kterým vnadíte. Boilie ještě před tím, než ho zalijeme do dipu, necháváme nasáknout v těch nejlepších tekutých potravách, zasypeme GLM extraktem, přidáme i Robin Red či Robin Green a teprve poté jej vkládáme do kelímku a poléváme. Tento postup mu dává mimořádnou atraktivitu, jak ostatně dokazují vaše úlovky.
Velmi kvalitní krmítková směs vyrobená z extrudovaných surovin s olejnatými semínky. Směs je vhodná pro použití v průběhu celé sezony. Jedná se o směs tepelně upravených obilovin a olejnatin, doplněnou o živočišné moučky a atraktivní aroma. Směs je ideální pro použití do krmítek, ale i do krmných raket společně s partiklem či peletami. Návod na použití: Směs smícháme s vodou potřebnou k dostatečnému navlhčení. Směs vždy vlhčíme raději méně a chvilku čekáme do vsáknutí. V závislosti na povaze směsi, směs pouze opatrně dovlhčujeme. Po vsáknutí a vzniku vhodné konzistence plníme do krmítek.
Fluo slime jsou sypké obalovací dipy, které na nástraze vytvoří chuťově i vizuálně lákavý obláček. Jsou skvělé jak s nástrahami na dně, tak i s pop-up a Wazz-up. Výborné jsou též na kukuřici při lovu amurů či peletách všech velikostí. Nástrahu nejprve namočte do vody, dipu nebo (fluo) boosteru a obalte v sypkém Fluo slime. Pokud chcete, aby chomáček slime zůstal na nástraze co nejdéle, postup opakujte a poté nechejte alespoň chvilku zaschnout.