Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Další jedinečný produkt z dílny HARTON, který opět nemá konkurenci v poměru cena / výkon, to je HARTON – H2
Designově jedinečný řetízkový indikátor, se kterým vám neunikne žádný záběr a nepochybně se stane ozdobou každé rybářské výbavy. Je navržen v unikátním hranatém tvaru, kterým se totálně odliší od všech ostatních indikátorů na trhu. Jeho tělo je tvořeno z odolného transparentního plastu v 6 dostupných barvách. Díky tomu si každý vybere svou oblíbenou, která bude dokonale ladit se zbytkem výbavy. Jeho barvu lze ještě zvýraznit během nočního lovu vložením chemického světla přes spodní část. Mechanismus upevnění k vlasci je tvořen dvěma kuličkovými plochami, jejichž přítlačnou sílu lze optimálně nastavit pomocí aretačního šroubu. Delphin ChainBLOCK disponuje řetízkem, který je na konci opatřen závitem, čímž se dá snadno přišroubovat k držáku umístěném na vidličce pod signalizátorem. V případě zhoršených povětrnostních podmínek nebo při lovu na větší vzdálenost lze indikátor zatížit dodatečnými závažími HeavyBLOCK.
Samostatný signalizátor Harton Omega, který lze dopárovat k příposlechu Harton Omega, nebo k již zakoupené sadě hlásičů omega.
Inovovaná rychlospojka, která je praktickou spojkou s univerzálním závitem.
Mechanismus držáku vlasce je postaven na osvědčeném systému. Řetízek signalizátoru je odepínací, což umožňuje ponechání celého držáku na rázsoške nebo stojanu. Opětovné připevnění signalizátoru je tak otázkou několika vteřin. Hlavu signalizátoru je možné zatížit dodatečnými závažími. S takto zatíženou hlavou můžete pohodlně použít signalizátor iv silném toku, případně za silného větru. CSW II se dodává na trh ve čtyřech barvách: modrá, červená, zelená, žlutá.
Tento přijímač v novém designu s větší výkonností a s dosahem až 200 metrů je dodávám samostatně a pracuje pouze s hlásičem a příslušenstvím ATT.