Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Zcela nová řada kaprových prutů Dogma-X Travel od značky HARTON, která nadchne svým propracováním a cenou nejen nejnáročnější kapraře.
Celá tato řada dvoudílných prutů vyniká díky teleskopické první částí krátkou transportní délkou a k tomu si zachovává kvalitu a vlastnosti děličky. Tyto pruty jsou nabízeny ve verzi stalker - 10ft – 3m s testovací křivkou 2,5 lb a 3lb s korkovou nebo EVA rukojetí. Díky těmto vlastnostem jsou pruty předurčeny k použití jak na loď, tak i na menší ale i velké vodní plochy. Pruty Dogma-X travel ve 2,5lb verzi se dokonale hodí na kratší vycházky, kdy si dokonale vychutnáte souboje i s menšími rybami. Verze 3lb své uplatnění nalezne jak na daleké zavážky, tak i na odhoz a lov i těch největších kaprů.
Prut je postaven na velmi osvědčeném a špičkovém HMC (High Modulus Carbon) blanku, který je v přední části vyztužen 3K karbonovým omotem. Prut tímto získal perfektní progresivní akci, která je dokonale nastavená pro citlivý ale i silový boj s kapry. Díky karbonovému omotu máme konečně důvěru při náhozu i velmi těžkým závažím.
Tento propracovaný blank nešel udělat s obyčejnými doplňky a tak byly použity originální komponenty jako SEAGUIDE očka LTS titanium oxide a DPS sedlo navijáku značky FUJI. Koncovky prutu jsou zdobeny logem Aquazona jako důkaz exkluzivity a jedinečnosti těchto prutů viz. poznámka níže.
Parametry:
Kvalitní sumcový prut vyvinutý speciálně na lov sumců vertikální přívlačí s nástražní rybkou. Jedná se vylepšený legendární model, který je oblíbený díky své síle. Díky své délce pouhých 1,7m je ideální na použití z lodě nebo dokonce belly boatu. Vzhledem k tomu, že prut není navržen na nahazování, má malá očka, která jsou velmi lehká, snižují celkovou váhu prutu a dávají blanku super rychlou akci. Celý prut nádherně lehký a citlivý, ale zároveň dostatečně silný na kvalitní zaseknutí háčku a zdolání velkého sumce. Je vybaven ergonomickým sedlem navijáku Fuji TVS-TJS s dvojitým zámkem. Krátká délka pro snadné použit na lodi Lehký, citlivý, ale zároveň silný blank Super malá očka pro snížení váhy a vynikající vlastnosti blanku Ergonomické sedlo navijáku Fuji TVS-TJS s dvojitým zámkem Perfektně navržený na vertikální přívlač Parametry Délka prutu::1,70m Akce prutu::50-125gr Počet dílů::1+1
Nově přepracovaný model boloňky s vynikajícím poměrem výkon / cena a novým luxusním designem. Je velmi lehká a nabízí překvapivě rychlou akci s citlivou špičkou, která je obvyklá u mnohem dražších modelů. Je vhodná k univerzálnímu použití při lovu bílých ryb i citlivému zdolávání větších ryb na slabších návazcích.
Harton Elite je naprosto unikátní prut. Délka 3,3m, akce 2,75lb a osm oček tento prut předurčují k naprosto jedinečnému zážitku z rybolovu. Blank prutu je z vysoce modulovaného karbonu IM7, což je záruka lehkosti, síly a parabolické akce. Prut je nabízen s rukojetí z korku nebo EVA pěny (duplon). Patka prutu je pro svou exkluzivitu a jedinečnost opatřena naším logem - Aquazona. Prut byl konstruován jako naprostý ideál k lovu menších kaprů se zátěží do 70gr, ale během testování se názory našich testerů čím dál více rozšiřovali tímto směry: Naprostý ideál pro chytání dravců s kačenou nebo na položenou s rybičkou Úžasný pro chytání na mlaskačku tj. lov z hladiny Výborný druhý prut k feederu, když chceme feederem chytat aktivně a druhým prutem selektovat větší ryby Ikdyž jsme stvořili jakýsí universál, tak je až neskutečný v kolika rybolovných metodách tento prut podává 100% výkon. Parametry: Délka 3,3m Vrhací zátěž 2,75lb Počet dílů 2 Transportní délka 170cm Počet oček 8 Hmotnost 275g
Pruty Extremis jsou neuvěřitelné v poměru výkonu a ceny. Je to přesně ten prut, který tolik chcete pro to, stát se dobrým rybářem. Na výběr v krásné úzké korkové rukojeti nebo v úzké Duplon rukojeti, s akcí blanku 3 lb, 3,25 lb nebo 3,5 lb – všechny v délce 12 ft. Nechybí 50 mm naváděcí očko pro všechny řady Extremis a zakončení prutu laserovým leptaným logem Wychwood. Prut postaven na vysoce odolném HM uhlíkovém blanku. Progresivní akce přispívá ke skvělému zážitku při zdolávání vašeho úlovku. Specifikace: 50 mm naváděcí očko koncové očko 16 mm HM uhlíkový vysoce odolný blank 18 mm DPS sedlo pro naviják na výběr plně korková (FC) nebo plně duplonová (FD)rukojeť na spodku prutu laserem leptané logo Wychwood dvoudílný prut délka: 12 ft zátěž: 3 lb Parametry: Produktová řada Extremis Délka 3,66 m (12 ft) Počet dílů 2 Počet oček 6 Transp. délka 1,86 m Výrobce WYCHWOOD Zátěž 3 lb