Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Boilies HARTON s rychlým účinkem v kilovém balení za více než příznivou cenu. Nejpoužívanější průměry 16 a 20mm, které jsou výborné na zakrmení, ale i pod háček. Základním atributem je jednoduchá stravitelnost, která donutí ryby se na místo vracet a zároveň nedochází k jejich přesycení. Lze tedy použít pro delší krmné výpravy, stejně jako na rychlé chytání. Jednoduchá receptura s osvědčenými atraktanty dělá z tohoto boilie nástrahu, která nemůže zklamat.
Populární "olejové" pelety v příchutích Halibut a Red Halibut dostupné v široké nabídce průměrů. Všechny průměry kromě 4 a 8 mm jsou dodávány s dírkou a umožňují tedy snadné nastražení. Jejich výroba probíhá na naší vlastní výrobní lince z kvalitních ingrediencí, používaných pro výrobu boilies.
Plovoucí boilies v oranžové barvě a příchuti Chilli & Peach. Základ tvoří náš originální pop-up mix, který skvěle uvolňuje atraktory po dlouhou dobu a navíc má skvělé plovoucí vlastnosti. Vybrat si můžete z průměrů: 10, 14 nebo 18 mm.
Boilies HARTON s rychlým účinkem v kilovém balení za více než příznivou cenu. Nejpoužívanější průměry 16 a 20mm, které jsou výborné na zakrmení, ale i pod háček. Základním atributem je jednoduchá stravitelnost, která donutí ryby se na místo vracet a zároveň nedochází k jejich přesycení. Lze tedy použít pro delší krmné výpravy, stejně jako na rychlé chytání. Jednoduchá receptura s osvědčenými atraktanty dělá z tohoto boilie nástrahu, která nemůže zklamat. Příchuť Scopex + vanilka Průměr 20mm Balení 1kg
Finální zatraktivnění nástrahy je často klíčem k maximálnímu úspěchu. Obalovací těsto s vysokou atraktivitou díky perfektní rozpustnosti a uvolňování atraktorů učiní Vaši nástrahu na několik hodin pro kapry nepřehlédnutelnou. Naše boilie pasty oceníte zejména při krátkodobých vycházkách, při závodění nebo při lovu ve studené vodě a zejména na bahnitém dně. Skvělá konzistence, ideální doba rozpustnosti, dlouhá životnost! Tip: Při lovu v chladném počasí pastu rozpracujte v dlaních – následně získá lepší konzistenci..
Dory prostupuje časem z našich počátků, doučuje se novým schopnostem a dnes se objevuje jako nově vybroušená kulička z dávno nalezeného drahokamu. Dory je boilies postavené na lososovém základu, s přívlastkem čistě přírodní. Samozřejmě, že se tento produkt podobá spíše, dnes vyráběným nástrahám překypujícím rafinovanými atraktory, než strohým předchůdcům z dob před mnoha lety. Dory se projevuje jako nástraha spíše do teplejší vody, avšak opakovaně nás překvapila i v době chladu. Bude vám dělat radost v okamžiku, kdy budete chtít nachytat více ryb a přitom cílit i na větší exempláře. Její čas přichází až voda bude příjemná nejen otužilcům. Však nechte se překvapit.