Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Rybtrudy jsou měkčenné nástrahy pro sportovní rybolov - vyrobeno z rýžové, hrachové a kukuřičné tepelně zpracované mouky, aromat, cukru, tuku a smáčedla. Hmotnost 25 g
Střední třída krmných směsí značky Stil, která skvěle pracuje i v chladnější vodě a díky široké paletě příchutí a barevných provedení si lze vybrat tu pravou směs pro daný revír či cílovou rybu. V rámci poměru ceny a nabízené kvality tyto směsi jen těžko hledají konkurenci - doporučujeme. Složení: Mleté pečivo Mletá obilná zrna Drcená olejnatá semena Aromata Vysoký obsah proteinů Světlá krmítková směs s příchutí scopex, která je uzpůsobena především k lovu kaprů.
Spiceman WS1 je vysoce rozpustné, velmi atraktivní a rychle účinkující boilie. Má nádhernou ovocnou sladkou vůni, ale jeho chuť je díky použitým přísadám ostře kořeněná.Podobně jako WS2 je skvělý 365 dní v roce, tedy celou sezónu. Doba rozpadu v teplé vodě může být kolem 3-4 hodin, v chladné pak vydrží i kolem 12h. Takovou dobu se však s WS speciálem čeká málokdy. Záběry na něj bývají velmi časté, a to i při střídmém vnadění. Je skvělý nejen v chladných obdobích, ale celoročně při krátkých vycházkách nebo na závodech. I když je to především záběrové boilie na ryby všech velikostí, často se na něj uloví i trofejní kapři a amuři. Složení: Enzymatické rybí moučky 24%, ptačí zoby 15%, mléčné proteiny 12%, objemové přísady 27%, atraktory 19%, extrakty 3%, Ultra esence, tekuté potravy, esenciální oleje, chuťové stimulátory, tekutý prezervativ, čerstvá vejce.WS2 Spice300g20mm
Rybtrudy jsou měkčenné nástrahy pro sportovní rybolov - vyrobeno z rýžové, hrachové a kukuřičné tepelně zpracované mouky, aromat, cukru, tuku a smáčedla. Hmotnost 25 g
Vařená řepka je atraktivní nástrahou pro lov kaprů, amurů a dalších ryb. Vhodné pro použití do vnadících směsí a method mixů. Lze použít i při zakrmování raketou.
Nyní se Vaše návnada proměnila v maximálně atraktivní a efektivní. Pro situace, kdy potřebujete opravdu maximálně neodolatelnou návnadu jsme celou sezonu 2009 vyvíjeli nový booster – maximálně atraktivní roztok, kterým dokonale zatraktivníte Vaši návnadu – ať už boilie, pelety, method mixy nebo partikly. Tato směs několika tekutých aditiv dokáže rozhýbat i ty nejletargičtější kapry! Vezměte Vaši návnadu a zalijte boosterem, důkladně promíchejte a nechte nasáknout.