Nevíte si rady? Zavolejte nám 702 099 747
Dostupnost
Skladem
Signalizátory
Další jedinečný produkt z dílny HARTON, který opět nemá konkurenci v poměru cena / výkon, to je HARTON – H2
Nová řada hlásičů 2+1, která svými funkcemi a maximálně příznivou cenu mění naprosto vše na co jste byli doposud zvyklý. Samozřejmostí je možnost absolutního ztišení a nastavení vibrace. Součástí každého přijímače je silný magnet, který umožní praktické uchycení na konstrukci bivaku, či lehátka. Celá sada je dodávána v polstrovaném kufříku pro maximální ochranu vašich hlásičů. Součástí každé sady je samozřejmě český návod.
Vlastnosti a funkce:
SIGNALIZÁTOR:
PŘIJÍMAČ:
Indikátory
Indikátor záběru Sellior se zabudovanou LED diodou určený pro lov kaprů na položenou z odhozu i zavážky. Hlava swingeru je opatřena kvalitním zámkem pro uchycení vlasce a LED diodou. Na zesíleném matně černém rameni je pohyblivé závaží pro správné nastavení zátěže. Indikátor RGB je osazen konektorem pro zapojení do hlásiče. V okamžiku zapojení se indikátor rozsvítí a umožňuje tak sledování záběrů i v noci.
Velmi kvalitní a perfektně zpracované swingery v praktickém ochranném kufříku HARTON RGB. Swingery jsou svítící (připojení na signalizátor) s možností vložení chemického světýlka (3x25mm). Swingery jsou vybaveny velmi kvalitním zámkem (závora), který zajistí šetrné a spolehlivé uvolnění vlasce při záseku a pevným ramenem s posuvným závažím. Kovové části jsou ošetřeny designově velmi zdařilou povrchovou úpravou v černé barvě. Balení obahuje 4ks červená, zelená, modrá, žlutá
Tento přijímač v novém designu s větší výkonností a s dosahem až 200 metrů je dodávám samostatně a pracuje pouze s hlásičem a příslušenstvím ATT.
Maximálně kompaktní sada hlásiču FOTON od značky HARTON v minimalistickém designu. Velmi odolný druh použitého plastu, ovalný tvar a výborné dílenské zpracování jsou první dojmy z této sady. Po zapnutí a bližším prozkoumání stojí za zmínku přenos signálu pomocí magnetů v kolečku a dokonale uzavřený obal vytvářejí maximální voděodolnost. Po aktivaci je nepřehlednutelným znakem použití jasně barevných diod na špici rohů a v osvětlených žebrech, kteří tvoří střed těla hlásiče a příposlechů. Nadstandartní výbavou u těchto hlásičů je možnost použití příposlechu jako baterky, či jako lucerny. Sada je standardně nabízena jako 2+1, 3+1 a 4+1. Hlásič 5 úrovní hlasitosti 5 různých tónů 5 úrovní citlivosti 20s paměťová dioda LED kolečko (noční světlo) ON/OFF – dlouhé (2s) stisknutí, krátké stisknutí = noční světlo 2,5mm Jack pro připojení svítícího indikátoru záběru Napájení 1x LR23A (12V) baterie Příposlech 8 úrovní hlasitosti + vibrace 6 různých barev 20s paměťová dioda Nastavitelná úroveň nočního světla Dosah 150m ON/OFF – dlouhé (2s) stisknutí, krátké stisknutí = noční světlo (baterka či lucerna) Napájení 2x 1,5V AAA baterie
Už vás taky nebaví každý den vyměňovat chemická světla? To je teď minulostí díky UNI CAT Tip Light. Jednoduše jej připnete na špičku prutu a nezbývá než čekat na záběr. Světlo bude celou dobu soustavně svítit a až ve chvíli záběru (otřesu) začne blikat jinou barvou, než kterou svítilo do teď. To nám pomůže vnoci jednoznačně a okamžitě určit, na který prut je záběr. Výhodné je i to, že vpřípadě, kdy světýlko není na špičce prutu, tak se samo vypne.• životnost baterie je 600 hodin• Vhodná pro všechny průměry špiček sumcových prutů• bliká velice výrazně• snadná instalace• vč. Baterie (CR 1225 3V)• vodotěsné• vpřípadě, že není na špičce prutu, tak se vypne obj.č. v klidu při záběru 1527003 zelená červená 1527004 modrá červená 1527005 červená modrá 1527006 fialová červená
Mechanismus držáku vlasce je postaven na osvědčeném systému. Řetízek signalizátoru je odepínací, což umožňuje ponechání celého držáku na rázsoške nebo stojanu. Opětovné připevnění signalizátoru je tak otázkou několika vteřin. Hlavu signalizátoru je možné zatížit dodatečnými závažími. S takto zatíženou hlavou můžete pohodlně použít signalizátor iv silném toku, případně za silného větru. CSW II se dodává na trh ve čtyřech barvách: modrá, červená, zelená, žlutá.