Delphin Polarizační brýle SG Profi - sada  |  Polarizační brýle  |  Rybářské potřeby  |  E-shop  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Rybářské potřeby - Aquazona » E-shop » Rybářské potřeby » Polarizační brýle » Delphin Polarizační brýle SG Profi - sada

Delphin Polarizační brýle SG Profi - sada


439 Kč
TOP nabídka
 
 
Kód:920121200
EAN:8586016328939
Výrobce:DELPHIN
Cena bez DPH:362.81 Kč
Skladem u dodavatele (odešleme do 3-5 pracovních dnů):Více než 5
 

Sluneční brýle ze série Delphin SG se vyznačují špičkovými, certifikovanými, polarizačními čočkami. Tyto brýle vás spolehlivě ochrání před ostrým slunečním a škodlivým UV zářením. Jejich čočky pohltí UV záření až do 400 nanometrů, díky čemuž nesou označení UV 400. Kategorie filtru těchto brýlí je 3 (tmavý filtr s propustností světla 8-18%). Tyto čočky eliminují odlesky vody a tak spolehlivě uvidíte i ryby, které byste si za normálních okolností nevšimli. Brýle jsou určeny k vodě, do hor, ale výborně se hodí také pro řízení. S nimi získáte všestranného společníka pro volný čas. Velikost je univerzální a sedne každému! Skla mají polarizovanou vnitřní vrstvu, což je velkou výhodou a nehrozí jejich opotřebení.

Delphin SG Profi

  • Plně vybavený profi model celorámových slunečních okuliarov.Set SG Profi obsahuje vše, co od brýlí požadujete, součástí balení jsou brýle, pevné zipem pouzdro, hadřík na čištění a plovoucí šňůrka. Tato šňůrka se upevňuje na brýle a v případě pádu brýlí do vody je udrží plavat na hladině!
  • Hmotnost: 25.5g
 
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2.000 Kč
Slevový program Aquazona
Slevový program Aquazona