Termopodvlékačky Trento BALENO  |  E-shop  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Rybářské potřeby - Aquazona » E-shop » Termopodvlékačky Trento BALENO

Termopodvlékačky Trento BALENO


699 Kč
 
 
Kód:016-9662674.M
EAN:5411805470182
Výrobce:Baleno
Cena bez DPH:577.69 Kč
Skladem (odešleme do 24 hodin):1-2

velikost M

 
PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY
Baleno je jméno značky vyrábějící komfortní oblečení pro outdoor a rekreaci. V nabídce má speciální ochranné obleky pro rybáře, myslivce, které jsou nejen funkční, ale i elegantní. Baleno je značka, která si získala silnou reputaci díky kombinaci vysoké kvality, inovativních látek a designu, výrobě stylového a efektivního outdoorového oblečení, vyzkoušeného zákazníky v průběhu mnoha let. Baleno nabízí celou řadu výrobků od základní Nylide řady po patentovanou řadu Flexothane až po nejvyšší Siopor řadu. Baleno se stalo synonymem pro kvalitu, inovaci a styl, oděvy jsou navrženy speciálně dle požadavků rybářů. Všechny byly podrobeny dlouhodobým testům během rybářských vycházek. Každý, kdo měl někdy na sobě oděvy Baleno, Vám může povědět o perfektních materiálech, provedení a stylu.

MULTI-LAYER SYSTEM
Jako experti na high-tech oblečení víme dobře, jak se chránit před deštěm a chladem. Proto Vám Baleno nabízí perfektní systém tří vrstev:
1. Speciálně navržené termoprádlo : triko s krátkým rukávem, triko s dlouhým rukávem, podvlékačky. Toto oblečení Vás udrží suché za všech okolností
2. Košile a kalhoty z polar fleece látek v různých gramážích a stylech, komfortní a teplé.
3. Široká škála bund s výbornými parametry, které udrží Vaše tělo v suchu díky vaporizaci tělesné vlhkosti ven a ochraně proti proniknutí deště dovnitř.
Pokud se opravdu chcete ochránit před nepřízní počasí během Vašich outdoorových aktivit, zvolte Baleno Multi-Layer systém a budete se stále cítít v suchu a komfortně.

TRENTO
Kalhoty mají tyto parametry:
- termoizolační
- přední poklopec
- materiál 50% polyester, 50% viskóza
- gramáž 210 g/m2
 
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2.000 Kč
Slevový program Aquazona
Slevový program Aquazona