Giant Jighead fireshark  |  E-shop  |  Rybářské potřeby - Aquazona

Rybářské potřeby - Aquazona » E-shop » Giant Jighead fireshark

Giant Jighead fireshark


299 Kč
 
 
Kód:009-13886300
EAN:4005652327341
Cena bez DPH:247.11 Kč
Skladem (odešleme do 24 hodin):Vyprodáno

300 gr

 
Originální patentované Giant Jigové hlavy z produkce firmy Seawaver Lures Volkera Dapoze, specialisty na chytání v Norsku !

Absolutní nutnost pro norské lovce !

Jedná se o novinku v rybolovu na otevřeném Norském moři, unikátní jigová hlava se dvěma trojháčky. Na tuto nástrahu se nachytalo nejvíce trofejních ryb v Norsku a na Islandu, především halibutů a trofejních tresek obecných. Do jigové hlavy se upne velký ripper a pomalu se tahá vzhůru a zase pouští dolů. Díky aerodynamickému tvaru je nástraha přizpůsobena tahání ve velkých hloubkách. Při upevnění za zadní očko jde nástraha horizontálním směrem a při upevnění na přední očko táhnete nástrahu vertikálně. Jighead lze vést vertikálně nebo klasicky. Lze s ním lovit i trollingem což je velmi úspěšné zejména na halibuty. Jelikož se s nástrahou prochytává vodní sloupec nade dnem většinou se s nástrahou až na vyjímky nevázne.

Nástraha je dodávána v kompletu s kvalitními trojháčky odolnými slané vodě. Stačí jenom vybrat správnou gumovou rybu z produkce Seawaver, která je speciálně vyvinuta pro Jighead a můžete lovit.
 
Doprava ZDARMA při nákupu nad 2.000 Kč
Slevový program Aquazona
Slevový program Aquazona